Tohle odhalení známé zpěvačky Jennifer Lopez nikdo nečekal. Nejenom, že odhalila své tělo a ukázala ho světu. Ona dále odhalila i své názory na muže. Prý ti, kterým je pod 33 let, jsou na nic. Co řekla dalšího?

Jennifer Lopez je známou zpěvačkou, kterou mnoho lidí obdivuje, ale jsou i tací, kteří jí závidí. A to jak její talent, tak třeba také její peníze, ale i její krásné tělo. Právě to se nyní rozhodla odhalit, a to na své dovolené na Bahamách, kde byla se svým přítelem. Díky tomu může celý svět obdivovat, že je její postava skutečně dokonalá.

Opravdu se nestyděla

Celý svět obletěla její fotografie, kde je s několika lahvemi alkoholu a také s řadou známých. Většina lidí ale viděla jenom ji, jelikož si na sebe vzala pouze malé bikiny a tak ukázala celému světu svou postavu. A o ní je skutečně nutné říci, že je dokonalá. Minimum tuku a žádná celulitida. A to jí je aktuálně 49 let. Není divu, že jí mnoho žen závidí. Tělo nebylo to jediné, co odhalila.

Jak se udržuje v kondici?

Pokud na to máte čas, tak to není nic složitého. Samozřejmostí je správná strava a dále také dostatek dřiny v posilovně. Potom už stačí jenom silná vůle vytrvat. Sen o dokonalé postavě se tak může splnit. To Jennifer Lopez ve svém věku 49 jasně potvrzuje. Její postavu jí závidí jak vrstevnice, tak jí ji závidí mladší ženy i řada dívek.

Miluje svou rodinu

Není to jenom její tělo, které ukázala. Odhalila i řadu věcí z jejího soukromí. Ty se týkají třeba toho, že miluje svou rodinu. Hlavně své děti, o které se láskyplně stará a chce s nimi být v neustálém kontaktu. Dále nelze zapomínat ani na jejího přítele. Je jím AlexoRodriguez, se kterým chodí již od roku 2017 a podle všeho to vypadá, že jim to klape. Potvrzují to třeba i společné fotky na sociálních sítích.

Co říká Jennifer Lopez o mužích? Toto překvapí

Zajímavé je také to, že co ona sama říká o mužích. Je jednou z těch, která nemá ráda příliš mladé muže. Sama říká, že muži kterým není 33 a více let jsou naprosto k ničemu. Nemá si s nimi co říci, jsou v mnoha věcech neschopní a rozhodně si nedovede představit, že s nimi bude trávit delší čas. Vzhledem k jejímu věku, ale i předchozích vztazích nutno říci, že je tento fakt založen primárně na zkušenostech.

Jaký byl její předchozí život?

Vypadá to, že nyní se jí daří skutečně vše, co se jejího života týká. Předchozí vztahy ale takové nebyly, což dokládá třeba to, že byla již třikrát vdaná. jeden ze vztahů byl s kubánským spisovatelem, se kterým to nejenom neklapalo, ale ten dokonce prodal jejich domácí video. I proto se s ním Jennifer Lopez dále soudila.

Dále nesmíme zapomínat také na manželství s Marcem Anthonym, které sice bylo spojeno s tím, že měli dva potomky, ale také nutno dodat, že zde Jennifer Lopez neměla žádné soukromí, jelikož ji její muž neustále podezíral z nevěry a byl jí stále na blízku.

Když jde o ono třetí manželství, tak bylo s Casperem Smartem, který byl jejím mladým přítelem, se kterým se dala dohromady když řešila krach předchozího vztahu. Jejich věkový rozdíl byl 18 let a na počátku vypadal zajímavý, ale nyní už Jennifer ví, že to byla také jedna z velkých chyb.

Fandíte jí?

Jaký je její vztah nyní? Vypadá to, že ten ideální. Alex je pohledný, stejně jako obětavý a milující přítel. A i když je mladší než ona, rozhodně se o žádného velkého mladíka nejedná, jelikož mu je 41 let.