Tohle se nedá pochopit. Žena porodila holčičku, ale když jí ji přinesli ukázat, rozhodla se že se jí vzdá a dá ji k adopci. Proč vlastně? Jak její dcera vypadala a jak vypadá nyní, když už je odrostlejší? Podívejte se

Ne každý může být milujícím rodičem. To jasně platí i o mamince z našeho příběhu, která se zachovala opravdu hrůzně. Čekala malou holčičku a už v době těhotenství jí lékaři říkali, že se nevyvíjí úplně dobře a že bude mít zakrnělé ruce. Žena však na potrat nechtěla a řekla, že své dítě bude mít ráda takové, jaké je.

Po porodu najednou otočila

Když se malá holčička narodila, nikdo nechápal, co její matka udělala. I když věděla, že její dcerka bude mít postižené, zachovala se zcela iracionálně. Řekla, že takové dítě nechce a že se ho vzdává. A že ho chce dát k adopci. To bylo opravdu velmi kruté a taková žena by už nikdy neměla být matkou. Samozřejmě příběh obletěl svět a o osud holčičky se mnoho lidí zajímalo.

Čtěte také: Na suchá a hrubá chodidla platí tento snadný trik. Potřebujete jen jedinou snadno dostupnou ingredienci

Našel se pár, který si holčičku zamiloval

Její biologická matka se jí vzdala hned po porodu. bylo tedy nutné začít hledat nové rodiče. Toho se ujala organizace, která má na starost právě opuštěné sirotky, které se snaží umístit do rodin co nejdříve. V případě malé holčičky to začalo vypadat velmi nadějně. Velmi brzy se naše pár, který si ji zamiloval a který ji chtěl adoptovat. Ukázalo se však, že to bude spojeno s řadou administrativních potíží. To proto, že ženou byla Ruska, zatímco mužem byl Američan. A ruské zákony jsou v tomto směru poměrně komplikované a tak bylo nutné vyřešit i tento problém. Jinak by mladý pár z Moskvy který se rozhodl pro adopci měl smůlu. A smůlu by mohla mít i malá holčička.

Povedla se adopce? Nakonec ano!

Jak vše nakonec dopadlo? Pro pár, ale i malou holčičku velmi dobře. Všechny zákony byly splněny, všechna povolení se dala dohromady a tak mohlo dojít k tomu, že si pár v podobě Rusky a Američana skutečně mohl osvojit malou dívenku, která hned po porodu měla smůlu v tom, že se narodila špatnému člověku.

Jak se jí daří? Velmi dobře

Podívejte se na její současný osud. Aktuálně jí jsou 2 roky a musíme říci, že se má čile k světu. Jasně to dokládají i její fotografie. A potvrzují to také rodiče, kteří jsou na ni velmi hrdí. Není to navíc jejich jediné dítě, jelikož malá holčička má i sourozence, se kterými si také velmi dobře rozumí. Nutno dodat, že 2 její sourozenci jsou biologickými dětmi daného páru a jedno je také adoptované.

Jedno dítě z mnoha

Nutno říci, že problémy se sirotky jsou dnes v Rusku poměrně rozšířené. Je jenom málo rodin jako je tato, které by byli ochotni adoptovat dítě. O to hůře, pokud je postižené. Zde se ukázalo velké srdce, pochopení a rozhodně také láska. Z toho malá slečna jménem Vasilina může profitovat. jak je vidět, i když nemá ruce, jednou z ní bude krásná slečna. Její biologická matka může jenom litovat, že se rozhodla dát ji k adopci.