Tohle snad ani nemohou být normální lidé. Co udělali? Měli pejska, o kterého se dále nechtěli starat. A tak ho ponechali na ulici napospas svému osudu. A to ještě navíc přivázaného k tyči, bez možnosti pohybu

Někteří lidé jsou opravdové zrůdy. Jinak se to ani nedá napsat, jelikož pokud se někdo zbaví svého psa tím nejhorším způsobem, nelze mít jakékoliv pochopení. Mluvíme o lidech, které pejsek dost možná omrzel a tak došlo k tomu, že s ním vyrazili ven. Nikoliv ale do útulku, který by ho přijal. Oni ho nechali na pospas svému osudu. A to přímo na ulici, přivázaného k tyči. Bylo jasné, co by se za pár dní stalo, kdyby nezakročili lidé, kterém není osud zvířat lhostejní.

Lidé přivedli psa do záchranného centra

Na pejskovi bylo na první pohled vidět, že se bojí. Jak by také ne, když musel trávit dlouhou dobu jenom tak na ulici, bez možnosti pohybu. Bylo na něm vidět i to, že než se tam dostal, majitelé se o něho nijak řádně nestarali. Jednalo se o fenku, která dostala jméno Anna, a to podle aktuálního jména v kalendáři v době, kdy byla nalezena. Z ulice putovala do záchranného centra, kde se jí ujal Viktor Larkhill, který byl šokován a proto se snažil udělat vše proto, aby bylo zvíře v pořádku.

Čtěte také: Neskutečně zábavné video otce a jeho tříleté dcerky, jak si zpívají v autě: Tohle video se stalo hitem internetu! – musíte vidět

Úkol to byl opravdu nelehký

Jak Viktor Larkhill, tak i ostatní věděli, že dát dohromady takto zuboženého pejska nebude absolutně nic lehkého. Nechtěli však dopustit, aby zemřel, nebo musel být utracen. A tak se snažili co jim síly stačily. A jak to dopadlo? Po pár dnech to vypadalo, že má fenka Anna to nejhorší za sebou. Byly jí ošetřeny rány, dostala potřebnou výživu, stejně jako dostala tlumicí léky proti bolesti.

Bylo o ní náležitě pečováno

Jakmile se dostala do kupy po zdravotní stránce, bylo o fenku náležitě pečováno i jinak. Byla v suchu a teple, v měkkém pelíšku. Měla dostatek vody a také jídla. Samozřejmostí byly pravidelné koupele a přípravku pro krásu a sílu její srsti. K tomu všemu dostávala také mnoho lásky od každého, kdo k ní v dané chvíli přišel do kontaktu. Toto všechno dohromady se pozitivně podepsalo na tom, že se začala dávat postupně dohromady.

Podařilo se jí sehnat nového páníčka

Osud fenky nebyl mnoha lidem lhostejný a tak došlo k tomu, že se objevilo mnoho zájemců o adopci. Jak vše v daném případě dopadlo? Doslova ideálně, jelikož Anna má nového páníčka, který se o ní nejenom náležitě stará, ale také je s ní každou volnou chvíli. A samotná Anna si opět oblíbila lidi, zvláště ty hodné. A jak je vidět, světa si náležitě užívá. Třeba při dovádění na pláži. Jako by tušila, že už se jí nic špatného nemůže stát.