Tomu neuvěříte! 82letý muž se zázračně uzdravil z onemocnění srdce. Jeho příběh šokoval nejenom osoby v jeho okolí, ale také lékaře. Nyní se dostává i k vám. Podívejte se, co touto starému muži pomohlo

Jedním z nejdůležitějších orgánů lidského těla je srdce. Neustále pracuje a posílá do všech koutů životadárnou tekutinu – krev. Co by se stalo s našim tělem, kdyby srdeční funkce přestaly správně fungovat nebo se jen rapidně snížila činnost? Zřejmě bychom měli zaděláno na pořádný problém. Jednoduše řečeno, šlo by nám o život. Nad 82letým mužem, kvůli onemocnění srdce, lékaři už zlomili téměř hůl. Muž si nicméně k uzdravení srdce pomohl sám i bez pomoci lékařů. Jak to dokázal? Stačila sklenice mrkvové šťávy.

Jak to všechno začalo?

82letý muž, kterému lékaři diagnostikovali srdeční poruchu, užíval přemíru léků, na které si časem vytvořil závislost, a to vedlo zároveň k dalším zdravotním komplikacím. Jeho srdce přestalo správně pracovat a srdeční činnost se snížila na pouhých 13 %. Po nějaké době mu dokonce začaly selhávat ledviny a podle lékařů už nešlo s jeho vážným zdravotním stavem nic dělat. Začaly tak nejhorší chvíle jeho dosavadního života.

Celé dny proležel slabý v bolestech, nemohl jíst a dělalo mu velké problémy jít například i na záchod. Jeho rodina byla zoufalá a pomalu se začala připravovat na nejhorší. Po pár náročných dnech dostal muž chuť na sklenici mrkvové šťávy a požádal o ni vnuka. Vnuk bez váhání odběhl a za chvíli byl zpět s plnou sklenicí oranžového nápoje. Chvíli na to se stalo něco neuvěřitelného. Ozvala se u něj malá potřeba, a dokonce se mu časem vrátila i chuť k jídlu.

Čtěte také: Bezpečný a osvědčený způsob, jak zmenšit velikost Vašeho oblečení během jednoho týdne!

Zázračná síla mrkvové šťávy

Během jednoho týdne pravidelného pití mrkvové šťávy se jeho stav neuvěřitelně zlepšil. Muž začal cítit přívaly nové energie, zlepšil se mu krevní tlak a jeho moč byla čistější. Dokonce i barva obličeje se zlepšila. Stačilo, aby mrkvovou šťávu pil 3 x denně. Lékaři byli z jeho stavu překvapení a po krátké době ho z nemocnice propustili. V současné době se muž cítí nejlíp za posledních pár let. Mrkvová šťáva umí evidentně zázraky.

Zdraví versus šťáva z mrkve

Vliv mrkve na lidský organismus je ohromný. Podle Amerického ministerstva zemědělství pomáhá snižovat riziko obezity, odstraňuje problémy s ledvinami, chrání srdce a cévy, a v neposlední řadě pomáhá léčit rakovinu. Největší pozitivní účinky mrkve se připisují následujícím vitamínům:

  • vitamin A

  • vitamin C

  • vitamin K

Vitamin A působí podle odborných publikací pozitivně na nemoci srdce. Předchází tvrdnutí a kornatění cévních stěn a zmírňuje stres, který může vést až k srdečnímu selhání. Podobnou funkci má také vitamin C, který snižuje riziko srdečních onemocnění. Stačí jedna sklenice mrkvové šťávy a tělo získá až 10 % doporučené denní dávky tohoto vitaminu. Vitamin K pomáhá bránit tvorbě krevních sraženin a předchází tak vzniku srdečního infarktu a mozkové příhody.