Toto cvičení pro sexy zadeček zvládne každý. A výsledky jsou unikátní -
Menu

Toto cvičení pro sexy zadeček zvládne každý. A výsledky jsou unikátní

Touha každé ženy je jasná. Chce být krásná. A s tím souvisí také sexy postava. Tu lze vymodelovat především cvičením. Pokud je jedna partie, u které je třeba říci, že jí na ženám velmi záleží, tak je to zadeček. Chtějí, aby byl vždy dokonale sexy. Sice se jedná o partii, kterou můžeme označit za problémovou, ale na druhou stranu existují cviky zaměřené přímo na něho. Díky nim ho dokonale vymodelujete a máte tak jistotu, že sexy zadeček bude konečně realitou. A jak na to?

Pozice psa a střídavé zanožování

Už název jasně popisuje to, jak daný cvik vypadá. Základem je vytvořit takzvanou pozici psa. Ta je snadná, jelikož si jenom kleknete na kolena a zapřete se také daněmi. Následně už je třeba začít zvedat nejprve jednu a potom druhou nohu. Tu zvedáte vzhůru, a to v podstatě tak, jako byste se chtěla špičkou zvednuté nohy dotknout stropu. Takto postupně střídejte nohy a cvik opakujte, dokud budete moci.

Pozice psa a unožování

V pozici psa ještě setrvejte, jelikož ta nabízí i další možnost cvičení. Tentokrát se jedné o takzvané unožování. V tomto případě také zvedáte nohu, ale tak, že ji držíte jenom několik desítek minut nad podložkou, se kterou by měla být rovnoběžná. Takto nohu postupně natahujete dozadu. Opět platí, že nohy je třeba střídat. Kromě toho, že jde o cvik na sexy zadeček se jedná také o cvik, který zpevní i vaše břišní svaly.

Chůze po schodech

Máte ve svém domě schody? Pokud ano, tak po nich choďte. Důležitá je hlavně chůze nahoru. Pro sexy zadeček není nic lepšího. Když doma schodiště nemáte, nebo bydlíte v bytě, rozhodně nezoufejte. Tento cvik má svou alternativu. Stačí si ve sportovním obchodě pořídit speciální stupínek. Ten položte na podlahu a v pravidelných intervalech, rytmicky, se na něho postavte a zase z něho slezte. Je to stejné, jako byste chodila po schodech.

Zatínání hýždí

Pokud nemáte ráda velkou námahu a přece jenom chcete mít sexy zadeček, zkuste tento velmi jednoduchý tip na jeho dokonalé formování. Jak na to? Nazvali jsme ho jako zatínání hýždí. V praxi se jedná o postup, kdy stačí pouze aktivovat svaly na vašich hýždích. A to tak, že je jenom zatnete. Výhodou je, že takto cvičit můžete kdykoliv a kdekoliv. Svaly zatněte, držte několik vteřin a potom je povolte. Toto už stačí jenom opakovat. Ačkoliv to zní jednoduše, tento cvik opravdu funguje.

Výpady

Známý a také osvědčený cvik na sexy zadeček, který je možné také snadno a bez jakýchkoliv problémů vykonávat v pohodlí domova. A jak na něho? Je to snadné. Základem je postup, ze kterého dojde k vykročení jednou nohou vpřed, a to to tak, abyste udělala mírný podřep. Následně se zase vrátíte do původní polohy. A opakujete s druhou nohou. Pokud chcete přidat na váze, je možné si do svých rukou vzít činky.

Zakročování

Cvik, který je velmi podobný daným výpadům. A to s tím rozdílem, že tentokrát není onen správný pohyb ten, kdy jdete vpřed, ale naopak se jedná o pohyb, kdy jdete danou nohou takzvaně dozadu. Noha přední se začne pokrčovat a tu zadní začnete natahovat za sebe. Jít je třeba co nejníže a poté se opět vracíte do původní polohy. Následně uděláte to samé, ale s druhou nohou.

Nejlépe každý den

Ty nejlepší cviky na sexy zadeček jsme již zmapoval. Pokud toužíte po dokonalé postavě, je dobré odpovědět si i na otázku, jak často je třeba cvičit. Tady je odpověď poměrně jednoduchá. Důležitá je pravidelnost a tak je dobré mít na paměti, že pokud budete cvičit každý den, rozhodně tím nic nezkazíte. Také je na místě si pamatovat to, že když to bude i 2x denně, je to pro váš zadeček velké plus. Bude moci vypadat dokonale. A aby cvičení nebylo jednotvárné, je na místě kombinovat různé cviky z našeho přehledu.

Líbil se vám článek?

Tisk
CVIČENÍ

Neuvěřitelná metoda, díky které se budete cítit o mnoho lépe.…

Moshe Feldenkrais je skutečně inspirující člověk. Je lékařem, judistou i inženýrem a věnuje se celé řadě dalších aktivit. Především ale…
CVIČENÍ

Neuvěřitelná metoda léčby štítné žlázy. Pilulky jsou stranou, jelikož je…

V poslední době jsem začal u své matky sledovat jisté změny. Byla stále více a více unavená, často si chodila lehnout…
CVIČENÍ

Jak na dokonale štíhlé nohy? Zapomeňte na klasické diety, běhání,…

Každý žena chce mít dokonalou postavu. V souvislosti s tím se řeší především takzvané problémové partie. Je to bříško, jsou to hýždě,…
CVIČENÍ

Ohromte letos v létě své okolí svými krásnými pažemi! Zapomeňte…

Blíží se léto, doba dovolených a mnoho žen chce na fotografiích z dovolené vypadat co nejlépe. Několik týdnů před odjezdem na…
CVIČENÍ

Neuvěříte, co se stane s Vašim obličejem, vyzkoušíte-li následující cvičení.…

S přibývajícím věkem se na obličeji mohou začít objevovat kožní vrásy, drobné vrásky a jiné nepěkné úkazy. Vypadá to, jako by…
CVIČENÍ

Neuvěřitelné! Pravidelným praktikováním těchto cvičení se budete cítit mnohem lépe.…

K tomu, aby náš den proběhl v pořádku a dle našich představ, je velmi důležité den správně začít. Ne vždy ráno vstaneme…