Toto je důvod, proč máte uprostřed noci křeče v nohách. Jen dvě...

Toto je důvod, proč máte uprostřed noci křeče v nohách. Jen dvě suroviny vám pomohou zbavit se tohoto problému

Křeče jsou mimovolné kontrakce svalu nebo skupiny svalů, které jsou doprovázeny silnou a nepříjemnou bolestí. Příčin, proč se nám to děje, je mnoho. Může to být ze stresu, z únavy, nedostatku hořčíku v těle, případně i z hypotermie, stejně jako křečové žíly. Zřejmě každý z nás se už uprostřed noci probudil na křeč v noze. Jak tomu zabránit?

Křeče se často vyskytují právě v noci, kdy je tělo zcela uvolněné. Dochází k nim v důsledku nesprávné polohy těla v posteli nebo špatného prokrvení končetin. Pokud se chcete zbavit ostré bolesti, stačí se posadit a několikrát „poštípat“ kůži. Když bolest odezní, měli byste se postavit a promasírovat si lýtkové svaly. Křečí se však můžete zbavit i pomocí speciální mastičky, kterou si můžete vyrobit i sami.

K výrobě budete potřebovat:

  • extrakt z rostlinky s názvem vlaštovičník větší (tinktura)
  • vazelína

Příprava:

krce4 Tyto dvě ingredience namíchejte v misce v poměru 1: 2. Každý den večer po sprchování si touto mastí potřete místa, kde míváte křeče nejčastěji. Ostatní místa natírat nemusíte. U někoho to pomůže hned, jiný musí pár dní počkat, dokud se účinek dostaví.

krce5Frekvence záchvatů se výrazně sníží, křeče přestanou a bolest více nebudete pociťovat. Pokud znáte někoho, kdo má problém s křečemi v nočních hodinách nebo během sportovního výkonu, doporučte mu tuto skvělou mastičku. Opravdu funguje!

Tisk
ZDROJhttp://babskeveci.sk/
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Tato nemoc mi způsobila spoustu bolesti. Pak jsem ale našla způsob, jak vše napravit a nemoc zmizela opravdu v krátkém čase!

Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a váš tuk se začne pomalu rozpouštět!

Míváte nateklé končetiny, nebo je máte naopak pořád studené? Pak byste měli ihned k lékaři!

Zmrzlé Aloe Vera z mrazáku? Působivé přínosy pro vaše zdraví. Zkuste to i vy!

POZOR! Vaše tělesná vůně může vypovědět hodně o Vašem zdravotním stavu!

Další články