Toto je vaše pravá karma: to, co předurčuje váš osud, je pouze rok vašeho narození

Otázka budoucnosti je v dnešní době pro mnoho lidí velmi důležitá. Spousta lidí by si přála vědět, co je v budoucnosti čeká a nemine. Podle Tibeťanů je lidská duše reinkarnována 9krát a každé znovuzrození s sebou přináší různé karmické úkoly, které na nás čekají. Objevování smyslu života a jeho poslání je v poslední době velmi populární. Kdo věří v osud, ví, že pro každého je připraveno něco jiného. K tomu, abyste se dozvěděli, co je připraveno přímo pro vás, vám poslouží jen rok vašeho narození. Najděte si datum vašeho narození v této karma tabulce a zjistěte tak, kdo vlastně jste. Pravděpodobně budete velmi překvapeni, a možná taky ne.

Číslo jedna a dva

Číslo 1: podle čísla jedna jste neklidná a pesimistická osobnost s méně ambicemi. Přizpůsobíte se jakékoliv situaci a zvenku vypadáte, že všemu odoláte. Uvnitř jste ovšem velmi tvrdohlaví. Pokud se o sebe nestaráte, jste náchylní k závislostem. Ledviny a močové cesty jsou vašimi problematickými orgány a měli byste jim věnovat větší pozornost. Snadno upadáte do deprese a potřebujete lásku a pozornost. Žijete ovšem skromně a k práci potřebujete hlavně ticho.

Číslo 2: podle čísla dvě jste přátelská, ale ne tolik ambiciózní osobnost. Dáváte přednost tradičnímu způsobu života a za svůj životní cíl považujete službu druhým. Jste náchylní k chronické únavě, nedostatku energie a problémům s kůží, vlasy a střevy. Můžete propadnout hazardu, proto je lepší věnovat se přírodě a pomoci druhým.

Číslo tři a čtyři

Číslo 3: podle čísla tři jste nezávislá, optimistická a věčně mladá osoba. Jste aktivní, hovorní a rádi organizujete. Jste méně tolerantní a těžko přijímáte věci, které nejsou podle vás. Fyzicky jste velmi silní, ale na mentální úrovni vám mohou způsobit problémy vášně. Peníze snadno utratíte, čímž si vytváříte dluhy. Povoláním jste většinou učitel, hudebník, spisovatel nebo umělec.

Číslo 4: podle čísla čtyři jste průměrný člověk, který chce splynout s davem. Čas od času jste trochu nestabilní a často se cítíte unavení a slabí. Rána jsou pro vás těžká, neboť nemáte moc energie. Objevují se u vás dýchací, střevní a virová onemocnění. Vztahy navazujete hůře a rodinu zakládáte později. Ideálním pracovištěm je místo s využitím komunikačních a organizačních dovedností.

Číslo pět a šest

Číslo 5: podle čísla pět jste extrémní a silná stimulující osobnost, kterou ostatní uznávají. Jste náchylní k závislostem a hazardním hrám. Pracujete ve vedoucích pozicích a lidé k vám vzhlížejí. Jste také náchylní ke střevním nemocem, rakovině a vysokému krevnímu tlaku.

Číslo 6: podle čísla šest jste intuitivní osoba s vysokou laťkou, nicméně se bojíte selhání. Hledáte smysl života a neustále se chcete rozvíjet. Často máte horečku, bolesti hlavy a vysoký krevní tlak. Rádi ovládáte milostné vztahy a je pro vás důležité dobývání. Ideálně jste právníkem nebo učitelem.

Číslo sedm a osm

Číslo 7: podle čísla sedm jste optimista a vaší silnou stránkou je komunikace. Snadno ovládáte lidi pomocí hezkých slov. Nejste vytrvalí, takže občas umíte i selhat. Vašimi slabými místy jsou: žaludek, ledviny a pohlavní orgány. Opravdová láska je pro vás velmi důležitá a hraje ve vašem životě významnou roli.

Číslo 8: podle čísla osm jste tvrdohlavou a sebevědomou osobností s pevným názorem. Často s ostatními manipulujete a jste konzervativní. Jste fyzicky silní, ale můžete mít problémy se zády, rameny, aterosklerózou, nervy a zácpou. Peníze jsou pro vás důležité a vždy přemýšlíte o svých investicích.

Číslo devět

Podle čísla devět jste pohlední, krásní a bohatí. Žijete luxusní život, který vám ostatní závidí, nicméně pod povrchem jste impulzivní, netolerantní a očekáváte hodně od sebe i od ostatních. Často jste velmi zklamaní, když nedosáhnete požadované úrovně. Mohou vás potkat problémy: jako nervové vypětí, nespavost, srdeční a oční problémy. Ideálním zaměstnáním jste spisovatel, herec, diplomat či umělec.