David Hampl
29 ledna, 2019

Antibiotika se dělí do dvou skupin. První skupina je spojena s klasickými léky, které předepíše lékař. Těm rozhodně nelze upřít jejich sílu, ale na druhou stranu je rizikem množství chemie, které obsahují. To znamená, že ta se může následně usazovat v těle a organismus ovlivňovat.

Druhou skupinou jsou takzvaná přírodní antibiotika. Jejich kladem je, že nemají žádné vedlejší účinky, jelikož jde o využití síly přírody. Do této skupiny může patřit mnoho variant, ale ne každá je stejně silná. Pokud ale dáte na nás a použijete tento unikátní a také zajímavý recept, rozhodně neuděláte chybu, jelikož svému zdraví skutečně prospějete.

Dejte sbohem všem zdravotním problémům

Toto přírodní antibiotikum, tedy tento recept můžeme označit za velmi dobrého pomocníka na jakékoliv neduhy. Je jedno, jakými konkrétními problémy trpíte, jelikož díky tomuto zázraku máte možnost výrazně ovlivnit zdraví svého těla. A to už v jeho samotném základu, kdy je možné posílit imunitní systém. Toto antibiotikum tak zajistí, že právě vaše tělo dokáže proti nemocem velmi efektivní cestou bojovat.

Samozřejmostí je také to, že tento přírodní medikament se hodí i ve chvíli, kdy již konkrétní nemocí trpíte a potřebujete ji rychle přemoci. Je jedno, zda se jedná o onemocnění virové, zda se jedná o onemocnění bakteriální, nebo je příčina spojené s plísňovou charakteristikou choroby. Toto všechno jsou případy, kdy stačí sáhnout pro tento lék, který si sami vyrobíte. Jednoduše řečeno můžeme říci, že se jedná o lék, který lze označit jako širokospektré antibiotikum.

Připravte si požadované ingredience

Ptáte se, jaké konkrétní složky obsahuje tento zázrak, který vám pomůže snadno vyléčit všechny neduhy bez vedlejších účinků a bez obav z toho, že budete své tělo zatěžovat chemií? Připravte si seznam ingrediencí a budete to ihned vědět. Potřeba bude:

  • 2 sklenice kvalitního jablečného octa
  • ¼ sklenice lisovaného česneku
  • ¼ sklenice nadrobno nakrájené cibule
  • ¼ sklenice strouhaného čerstvého zázvoru
  • ¼ sklenice strouhaného čerstvého křenu
  • 2 feferonky včetně semínek
  • 2 lžíce medu

Důkladně promíchejte a promačkejte všechny suroviny

Prvním krokem přípravy je smíchání jednotlivých surovin. Tedy všech bez jablečného octu. Dejte je do nádoby a nejprve je míchejte a následně se na ně nebojte ani zatlačit. Cílem je, aby se z nich lehce vymačkala požadovaná šťáva, kterou potřebujete dostat do tohoto silného přírodního léku. Dále docílíte toho, že se vše lépe propojí a následně se vše lépe dostane do tekutiny v podobě octu.

Zalijte jablečným octem a nechte louhovat

Následně přichází na řadu druhá fáze přípravy. Použijte jablečný ocet, kterým vše zalijete. Všechny suroviny by měly být pochopitelně ponořeny. Pokud je vše v pořádku, můžete nádobu hermeticky uzavřít. Louhovat by se měl obsah zhruba 15 dní. Každý druhý den je vhodné obsah zamíchat, aby došlo k propojení všech složek a efektivnějšímu využití obsažených látek.

Užívejte každý den

Je rozdíl, čeho chcete s využitím tohoto silného přírodního zázraku dosáhnout. Pokud vám jde hlavně o prevenci a celkovou ochranu organismu před nemocemi a posílení imunity, tak je na místě konzumovat denně jednu kávovou lžičku. Pokud je naopak vaším cílem boj proti některé nemoci, tak dávku zvyšte. Jednu kávovou lžičku tohoto antibiotika si dejte ráno, v poledne a večer. Pokud budete mít problém s chutí a vůní, je možné přidat o něco více medu. Při konzumaci také doporučujeme mít zacpaný nos. Je to sice drobnost, ale i ta pomůže, aby konzumace tohoto léku byla přeci jenom snesitelnější.

Sdílejte článek