Toto nikdo nečekal, zpěvačka Konvičková ohlásila velmi zajímavou novinu, která překvapila nejenom její skalní fanoušky.

Stát se maminkou je snem každé pořádné ženy, protože mateřské pudy jsou u žen prostě normální. Na některou to přijde dříve a na některou zase později. Důležité ovšem je přivést na svět krásné dítě a dát mu šanci prožít báječný a šťastný život. Přesně to čeká jednu z českých celebrit, která se uplynulých dnech pochlubila na sociální síti s tím, že bude poprvé maminkou. Tato zpráva samozřejmě obletěla internetový svět a všichni ji přejeme, aby vše dopadlo tak, jak má a podle jejich představ.

Krásná blondýnka matkou

Už podle nadpisu je jasné, že novou maminkou bude slečna Konvičková. Kdo by ji třeba neznal, tak se jedná o velmi krásnou a mladou českou zpěvačku Markétu Konvičkovou. Tato nádherná 25letá blondýnka se pochlubila, že bude se brzy stane poprvé maminkou. Je to štěstí, které ji všichni přejí, nicméně to není jediné. Mladá zpěvačka je navíc zasnoubená, takže v současné době prožívá nejkrásnější období svého života, zasnoubená s mužem svých snů a těhotná.

Snímek ze zahrady

Markéta je touto zprávou tak nadšená, že se ji rozhodla sdílet dokonce i na internetu. Vybrala si k tomu sociální síť Instagram, kde ji sleduje tisíce lidí a mohla zde tuto zprávu maximálně rozšířit do světě. Sdílela zde fotografii, na které je se svým drahým snoubencem v objetí na zahradě. Dokonce se zde pochlubila i s prvním snímkem z ultrazvuku, takže fanoušci mají možnost podívat se na plod jejich lásky.

Čtěte také: 6 tipů japonského mistra! S těmito cviky už nebudete vědět, co to je bolest zad!

Vzkaz plný radosti a lásky

Ke snímku samozřejmě dodala i pár slov, které chtěla světu sdělit: „Ráda bych se s vámi podělila o tu nejradostnější zprávu mého života! ČEKÁME MIMINKO. Tento rok prožívám nejkrásnější období… Mám milujícího snoubence, stavíme dům a do toho mě čeká nejhezčí role v životě ženy… Být máma… Pod srdíčkem nosím už nějaký čas ten největší dar. Po tom, co jsem si prožila v minulém roce si toho nesmírně vážím a přijímám to štěstí s otevřenou náručí. PS: Už se strašně těším až ti budu zpívat na dobrou noc a tvůj táta tě vezme do oblak.“ těmito slovy se zpěvačka pochlubila. Všichni jim přejeme hodně zdraví, lásky a štěstí.