David Hampl
11 června, 2019

Bláznivý nápad, který ale chytne za srdce. Přesně to se zrodilo v hlavě Matta Braye, který se nebál jít si za svým snem a ukázat světu, že i jednoduchá myšlenka se s trochou fantazie může proměnit v něco úžasného. A co vlastně Matt udělal? Napadla ho zdánlivě obyčejná věc. Vymyslel snadnou a vtipnou choreografii. Jenže tam to nekončí. S těmito jednoduchými pohyby procestoval Severní Ameriku a projel neuvěřitelný 16 000 kilometrů. A jeho cíl byl prostý – zatančit si tento tanec se stovkou dalších lidí. Dosáhl svého cíle?

Nic není nemožné

Hádáte správně, Mattovi se toto skutečně podařilo a z jeho cesty vzniklo jedinečné video, které vám vykouzlí úsměv na rtech. Můžete na ně sledovat Matta, kterak tančí se stovkou dalších lidí zdánlivě jednoduchou zábavnou choreografii. Díky skvělému střihu a nápadu se však z tohoto obyčejného videa rázem stalo velice populární video, které viděly stovky tisíc lidí na všech kontinentech.

Na videu tančí mladí i staří, v zimě i v létě, ve městě i na venkově. Je to krásná ukázka toho, jak dokážou být Spojené státy nesmírně různorodé a jak každé místo dýchá svou jedinečnou atmosférou. Kromě toho je však také úžasné vidět, kolik lidí je ochotno se této zábavy účastnit a obětovat tomu chvilku svého času i úsilí. Společný cíl totiž lidi spojuje a skvělý nápad dokáže strhnout davy.

A to je právě možná vůbec to nejdůležitější poselství celého videa. Že nadchnout se pro obyčejnou hloupost má smysl a každý sen se dá splnit, pokud si za ním člověk jde. Matta jeho cesta také stála nemalé úsilí, vynaložené finanční prostředky i čas, ale jak je vidět, stálo to za to. Jeho video nyní sledují lidé na celém světě a nenajde se snad nikdo, kdo by si neřekl, že je to hezké a vtipné. Takže Matt vzkazuje, že ať už je váš sen jakýkoliv, měli byste se ještě dnes zvednout a jít si za ním.

Sdílejte článek