Toto znamení zvěrokruhu je nejvíce nevěrné

Mysleli jste si, že je to láska na celý život, ale kvůli nevěře jste se rozešli? Pravděpodobně jste zvolili nevhodného partnera, který má sklony k podvádění. Proto si svého životního partnera pečlivě vybírejte!

Navzdory skutečnosti, že zástupci tohoto znamení jsou známí jako ,pozitivní lidé a skvělí přátelé, jsou ve vztazích velmi sobečtí. Vždy se budou starat jen o své pocity a o uspokojování vlastních potřeb.

Čtěte také: Rodiče si adoptovali vysněnou holčičku až z Číny

O kom to mluvíme? Samozřejmě o Střelci!

Střelec je pěkný sukničkář, takže ženy by se měly mít na pozoru. Pokud vás osloví Střelec, nečekejte vážný vztah. Pozvěte ho tedy na rande pouze v případě, že hledáte přítelkyni, nikoliv otce svých dětí.

Na rozdíl od svých partnerů neberou lásku příliš vážně. Bývají spíše vášniví než smyslní a hlavní roli hraje vzhled. Nemají rádi přílišný kontakt, držení za ruce nebo objímání. Na veřejnosti dávají přednost letmým pohledům a úsměvům.

Lidé narození v tomto znamení mají brutální chuť do života. Najít partnera, který se dokáže hýbat v rytmu Střelce, je poměrně obtížné. Navzdory tomu, že vám budou slibovat věčnou lásku a oddanost, stále budou hledat něco nového a lepšího. Počítejte s tím, že se otočí za každou sukní a vy budete sedět doma a čekat, až se uráčí vrátit. 

Pokud se jakýmkoli způsobem odvážíte zasahovat do jejich svobody nebo se je budete snažit omezovat berou zpátečku.

Samozřejmě, nic není nemožné a vztah se Střelcem se může proměnit v nádherný milostný příběh, pokud jste ochotni hrát podle jeho pravidel.