Touto metodou jsem se zbavila usazenin vodního kamene v pračce! Je to téměř zdarma a skvěle se vyčistí celá pračka.

Trápí vaši pračku vodní kámen a vy už jste z toho celí mrzutí a smutní? Nic na to nezabírá, a to už jste vyzkoušeli opravdu všechny prostředky, které vám všichni doporučují? Zklamal vás i prostředek z reklamy, který sliboval čistý vodní kámen a dokonalé praní? Pak jste na správném místě, protože dnes pro vás máme jedinečný recept, resp. způsob, jak se snadno a rychle zbavit vodního kamene, aniž byste museli kupovat drahé čisticí prostředky. Jakmile vyzkoušíte tuto jednoduchou a účinnou metodu, už nikdy na ni nedáte dopustit. Pokud se vám s ní povedou zázraky, rozhodně ji doporučte všem svým přátelům a známým.

Třikrát do roka

Chcete ušetřit peníze za novou pračku, ale vodní kámen vás stále trápí? Už jste nalomení k tomu, že pračku vyhodíte a koupíte novou, bez vodního kamene? Nedělejte to! Víte proč? Máme pro vás metodu, která vás vodního kamene opravdu zbaví. S touto metodou vám bude stačit pračku vyčistit pouze třikrát do roka, což je mnohem méně než s běžnými čisticími prostředky. Navíc ušetříte velké peníze, protože chemické čističe nejsou nejlevnější. Místo toho vám bude stačit pár běžných látek.

Kyselina citronová

Nyní se podíváme, co všechno budete potřebovat k tomu, abyste si vytvořili domácí čisticí prostředek, který vám ušetří peníze, čas i starosti. Bude se vám mnohem klidněji spát, vaše pračka bude fungovat jako hodinky a vy budete mnohonásobně klidnější. K očistě vodního kamene vám bude stačit pouze jedna látka, a tou je kyselina citronová. Máte-li pračku na 3,5 kg prádla, postačí dva 100 g sáčky. Máte-li pračku na 5 kg prádla, postačí dávka 150 g kyseliny.

Čtěte také: Pigmentové skvrny můžete odstranit snadno a rychle! Není nutné operace ani laser. Stačí olej, který je téměř zázrak

Na konvici a příbory

Kyselinu citronovou nalijte spolu pracím práškem nebo gelem tam, kam jej obvykle naléváte. Pračku nastavte na dlouhý program s vysokými teplotami. Kyselina dokonale vyčistí vnitřek vaší pračky a následně bude smyta vodou. Stejnou metodou vyčistíte také konvici nebo příbor. Vyzkoušejte to a brzy uvidíte výsledky jako tisíce spokojených uživatelů.