Toužíte po nádherném, hustém a upraveném obočí, jenže jste si to Vaše ošklivě vytrhali? Pak Vám pomůže tato kouzelná směs!

Časté používání dekorativní kosmetiky a stylingových výrobků negativně ovlivňuje stav vlasů, obočí a řas. Co si budeme povídat, jedním ze základních problémů je i moment, kdy si nadměrně oškubete obočí. Poté je velmi obtížné obnovit jeho přirozenou hustotu.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Růstová domácí maska

Tato přírodní maska je úžasná nejen pro Vaše obočí, ale také pro Vaše vlasy a řasy. Chcete-li mít tedy oslnivé vlasy, dlouhé řasy a husté obočí, je tato maska ideální volbou.

Co budete potřebovat?

  • 20 ml ricinového oleje (odpovědný za růst)
  • 15 ml avokádového oleje (odpovědný za sílu)
  • 5 ml kokosového oleje (odpovědný za změkčení a lesk)

Jak na přípravu?

Dejte kokosový olej na víko horké konvice nebo hrnce, aby se roztavil. Všechny tyto složky smíchejte ve 40 nebo 50 ml lahvičce.

Jak aplikovat?

Aplikujte směs na řasy před spaním pomocí kartáčku. Nejlepší je využít opláchnutý kartáček ze staré řasenky.

V případě, že si chcete vypěstovat husté obočí, naneste na obočí připravenou směs. Opět můžete použít stejný kartáček.

Jde-li o vlasy, aplikujte směs na 20-30 minut před jejich umytím. Garantujeme Vám, že již po po první aplikaci budou lesklé, pružnější a poslušnější.

Aplikujte přípravek na pokožku hlavy 1-2x týdně a vždy použijte koupací čepici a ručník. Tak bude maska lépe působit.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]A dokonce i muži mohou použít tento lék na pokožku hlavy, bojují-li s problémem plešatění. Stejně tak je možné tuto směs použít na vousy. Díky ní budou vousy husté a kvalitní!

Tento druh léčivého přípravku lze připravit doma. Je velmi multifunkční a prostě nenahraditelný. Skladovat byste ho měli na tmavém chladném místě. Již po několika aplikacích budete přesvědčeni o jeho účinnosti. To Vám garantujeme!

Překvapte každého svými dlouhými řasami a lesklými vlasy!