Tradiční medicína v Německu: starý recept na vyčištění tepen, únavy a detoxikaci těla

Zhoršuje se vám prokrvení všech orgánů a tělesných systémů a zejména mozek? Začínáte si stěžovat na vysoký krevní tlak? Pokud ano, pak se o vás pravděpodobně pokouší mrtvice, srdeční infarkt a dalších chronická onemocnění. Podívejte se na několik lidových receptů z Německa, které vás před těmito problémy ochrání. Tělu tak vrátíte sílu a vitalitu a budete se cítit skvěle.

Zbavte se cholesterolu

Chcete-li pročistit cévy, stačí koupit jeden z populárních léků v lékárně. Některé z nich mají mnoho vedlejších účinků, které mají negativní vliv na játra a ledviny. Z tohoto důvodu je lepší používat recepty tradiční medicíny. Dnes vám řekneme o účinné metodě čištění cholesterolu a nahromaděného vápníku. Složení tohoto léku je zcela přirozené, a přináší obrovské výhody.

Přírodní lék

Chcete-li to zkusit vyrobit a vyléčit se, budete potřebovat následující ingredience: 4 citrony, malý kousek zázvoru, 2 litry vody, 4-5 stroužků česneku a med. Sami vidíte, že se jedná o opravdu přírodní složení. Je to přímo elixír zdraví, a pokud ho budete pravidelně používat, můžete si být jistí, že cholesterol se vám bude vyhýbat velkým obloukem.

Čtěte také: Tato starší paní ve věku 77 let šla k bankomatu, ze kterého se rozhodla vybrat si peníze. Najednou ji obestoupili tři mladíci, se zájmem ji okrást a všechny peníze jí vzít. Po chvíli pochopili, že si vybrali špatnou osobu

Síla citronu a zázvoru

Nyní se podíváme na přípravu. Citrony důkladně umyjte a zalijte je horkou vodou, aby došlo k odstranění voskového povlaku. Poté je nakrájejte na velmi jemné kousky. Stejně tak nakrájejte i česnek a zázvor na jemné kousky a vložte je do mixéru. Citrony dejte do třílitrové nádoby. Dejte vařit 2 litry vody a poté je nechte vychladnout na 60 °C. Přidejte do vody česnek, zázvor a med. Všechno promíchejte a okamžitě nalijte do sklenice s citronem. Po 2 hodinách je lék připraven. Používejte nalačno denně, ráno a večer vypijte 100 ml. Doba léčby nejméně 3 týdny. Pak týden pauza týden, a pak další 4 týdny jen ráno nebo večer.

Podělte se o tento recept se svými přáteli, ať je na světě více zdravých lidí a více radosti.