David Hampl
17 října, 2019

O tepny bychom se měli po celý život starat. Pokud to neděláme, tak se v nich hromadí nečistoty a zanáší se. Vlivem toho v nich stoupá krevní tlak, což znamená mnoho rizik. Také se mohou ucpat kompletně, což je také velmi rizikovým stavem. Oba dva navíc mohou končit dokonce i smrtí. Proto je na místě o své tepny pečovat. Jak je nejlépe vyčistit? Podívejte se na náš osvědčený postup.

Postačí jenom pár ingrediencí

Pomocník na čištění tepen vychází ze starého německého receptu, který je unikátní hlavně tím, že jsou na něho potřeba jenom věci, které máte běžně doma. Ty smícháte ve správném poměru a získáte nápoj, který bude pro váš cévní systém tím zaručeně nejlepším. Aby splnil svůj účel, tak si připravte toto:

  • 2 litry vody
  • 4 chemicky neošetřené citrony s kůrou
  • 1 malý kousek zázvoru
  • 4 stroužky česneku

Pusťte se do přípravy

Aby se vše povedlo, je třeba se pustit do přípravy. Ta není nijak složitá. Důkladně oloupejte a nakrájejte zázvor a vhoďte ho do mixéru. Omyjte citrony, i s kůži je nakrájejte a přidejte je také do mixéru. To stejné uděláte i s česnekem. Potom přilijte trochu vody a začněte mixovat. V případě potřeby vodu přidávejte, aby se vytvořilo hladké smoothie. To, co vznikne v mixéru smíchejte se zbylou vodou a dejte do jakékoliv uzavíratelné nádoby. V tuto chvíli máte hotovo vše, co potřebujete.

Jak a kdy užívat? I to je celkem jednoduché a není třeba se bát jakýchkoliv složitostí. Vždy nádobu s unikátním obsahem promíchejte a nalijte do sklenice. Tu vypijte buď hned ráno na lačno, nebo kdykoliv během dne zhruba 2 hodiny před jídlem. Takto pijte každý den, po dobu 3–4 týdnů. Toto pravidelné užívání dokonale stačí k tomu, aby byly vaše tepny opět dokonalá, bez jakýchkoliv nežádoucích usazenin, které by měly velký negativní vliv na vaše zdraví a mohly by dokonce ovlivnit váš život.

Sdílejte článek