Tragédie, která se vryje do paměti rodině i záchranářům: Traktor vytrhl dětskou sedačku z auta, pětileté dítě zemřelo (VIDEO) – jen pro silné povahy

Ve Vas County na západě Maďarska došlo k velice tragickému střetnutí traktoru a osobního vozu. Okolnosti a detaily této nehody nebyly dlouho známé a podléhaly důkladnému zkoumání. Když však media poskytla podrobné informace k tomuto případu, lidé byli šokováni. Tento příběh je jen pro silné povahy, poněvadž je s ním spojen vyhaslý život malého dítěte.

Osudové střetnutí na vozovce

Na západě Maďarska to měl být pro mladou rodinu s dvěma dětmi a dvacetiletého řidiče traktoru převážejícího balík sena obyčejný den, během kterého se všichni přepravovali na potřebné místo. Stačil jediný moment, nešťastná shoda náhod a zmařen byl jeden lidský život. Mladík, který řídil traktor se dostal na vozovce do místa, kde byla dopravní značka STOP. Chtěl tedy zastavit, aby nechal projet okolní auta, avšak zjistil velice zneklidňující věc, ovládání brzd díky jakési náhlé technické závadě přestalo fungovat. V tom momentu na silnici zaregistroval projíždějící auto značky Mazda, v kterém seděla rodina s dětmi. Chtěl řidiče ještě před najetím na vozovku upozornit, aby zastavil, avšak už bylo pozdě. V plné rychlosti traktor narazil do zadní části Mazdy.

Následky tragické nehody

V momentu nárazu se traktor převrátil na bok a řidiči se nic nestalo, posádka Mazdy na tom byla ale podstatně hůř. V zadní části automobilu totiž seděly malé děti. V místě největšího nárazu se vyskytovala zrovna pětiletá holčička v autosedačce. Ta byla nalezena několik metrů dál od vozu. Náraz ji vymrštil z místa, kde seděla. Ihned byla přivolaná záchranná služba, která děvče převezla urychleně do nemocnice. Tam lékaři bojovali o její život, avšak boj holčička bohužel prohrála po několika dnech. Stala se tak obětí tragické nehody. Její bratr vyvázl bez zranění. Tato autonehoda se tak zapíše do smutné statistiky na maďarských silnicích.