David Hampl
19 února, 2020

Představte si, že jde po ulici na procházku a domů už nedojdete. Raději si to ani nepředstavujte, abyste si to sami nepřivolali. Je lepší myslet na pozitivní a radostné věci, pokud chcete žít šťastný život. Někdy ovšem dokáže osud připravit velmi nepříjemné chvíle. Právě o tom vám chceme nyní něco říct. Známý herec Orson Bean přišel o život právě když se pohyboval venku na ulici. Došlo totiž k tragické nehodě, při které utrpěl vážná zranění a bohužel se ho nepodařilo zachránit.

Tragédie na silnici

Tragická nehoda, při které přišel o život jeden ze známých amerických herců, otřásla filmovým světem a osudy mnoha lidí. Když totiž filmová hvězda procházela přes silnici, došlo k nehodě, jenž mu sebrala jeho 91letý život. Milovaný herec a komik tak zemřel při tragické nehodě. Při přechodu silnice do něj narazilo auto děsnou rychlostí a herec na místě zemřel.

Rána z obou stran

O smrti herce byla veřejnost informována ráno 8.února. Nehoda, při které přišel herec o život, se stala předchozího večera. Orson byl na procházce ve městě Miami, ale když na ni vycházel, rozhodně ho nenapadlo, že začínají jeho poslední okamžiky života. Když procházel silnici, zničehonic ho srazil automobil a o další vteřinu později do něj udeřil automobil další, který projížděl z druhé strany. Je tedy jasné, že takové rány způsobily herci smrt. Na místě zemřel, což samozřejmě musela vzít pod svá křídla policie. Začala celý případ vyšetřovat, ale stále není jasné, zda šlo opravdu jen o nehodu nebo by se mohlo jednat i o trestný čin.

Smrt komika a herce

Orson Bean byl uznávaný komik a herec, který začal svou kariéru před 40 lety. Pravidelně se objevoval v televizi a jeho nejznámější role byla v televizním seriálu Dr.Quinnová. Objevil se také v dalších pořadech jako například: Zoufalé manželky, Jak jsem poznal vaši matku, Grace. Je tedy jasné, že filmový svět přišel o postavu, která toho hodně znamenala a dokázala. Byl respektovanou hvězdou, která toho opravdu hodně dokázala.

Sdílejte článek