Tragédie v královské rodině: Zemřela přítelkyně Toma Parkera Bowlese

Tragédie a smutné situace se nevyhýbají ani královské rodině. 17. března podlehla onemocnění novinářka Alice Procopeová. Partnerka syna Camily, Toma Parkera Bowlese. Zdrcující informace a jejich okolnosti zasáhly nejen královskou rodinu, ale i širokou veřejnost.

Alice Procopeová

Tato tragédie zasáhla celou královskou rodinu. Pan Bowlese byl s paní Procope dva roky a její smrtí je zarmoucen. Přítel nevlastního syna Charlese pro deník Mail prozradil: Tom byl s paní Alicí velmi šťastný. Touto smrtí a současnou situací je velice zarmoucen. Život je jednoduše krutý.

Příčina úmrtí

Nejen obyčejných lidí, ale i královské rodiny se dotkla pandemie koronaviru. Bylo uvedeno, že částečně kvůli pandemii, byla diagnóza a léčba Alice zahájena příliš pozdě. Žena onemocněla rakovinou již v srpnu loňského roku. Léčba tohoto onemocnění byla zahájena kvůli opatření příliš pozdě. Nejhorší na takovém případu je, že nejen Alice Procopeová, ale i jiní lidé budou kvůli pandemii ošetřováni nebo léčeni příliš pozdě. Ve Velké Británii, ale i jinde ve světě lidé meškají s vyšetřením i při takovém závažném onemocnění, jako je rakovina.   

Čtěte také: Podle varovných signálů poznáte, že jednáte se zlou osobou

Sledující sdělili

Mnoho fanoušků Alice Procope byli zarmouceni a zdrcení zprávou o úmrtí. Zanechali na jejím Twitter účtu zprávy a pocty, které zněly:

“Je nám to líto, 42 let není žádný věk!”

“Jsem v šoku a zarmoucen smrtí paní Alice Procope.”

“Pracovali jsme spolu jako novináři. Byla to zábavná a milá žena.”

“Příjemná žena, která milovala svou rodinu. 42 není věk!”

Organizace Macmillan Cancer uvedla, že již v roce 2020 zahájilo léčbu rakoviny o několik tisíc lidí méně než v roce 2019. A to z důvodu omezení kvůli pandemii koronaviru. Jen v období od března do srpna roku 2020 v Anglii, zahájilo léčbu o 30 000 lidí méně než předchozí rok.