David Hampl
7 března, 2020

Tragické nehody se ve světě stávají dnes a denně. Když se to netýká nás osobně nebo někoho našeho blízkého či známého, většinou se nad tragickou nehodou jen na chvíli pozastavíme, mnohdy ani to ne. Taková nehoda může ovšem způsobit obrovské změny v životě lidí, protože celý jejich svět se obrátí vzhůru nohama. Pro pozůstalé začínají nejhorší dny jejich života, protože zničehonic přijdou o své blízké. Pojďme se dnes podívat na jednu opravdu tragickou nehodu, při které na místě zahynuli dva lidé. Obrovský požár, jenž nehodu doprovázel, bylo velmi těžké uhasit.

Čelní náraz

Tragický incident, který se stal u města Slupsk, měl velmi smutný závěr. Dva automobily se čelně srazily, což způsobilo opravdu velké neštěstí. Právě toto místo, Bypass Slupsk, je místem, kde k nehodám dochází velmi často. Během pouhých dvou let zde došlo k celkem sedmi úmrtím, což je už poměrně vysoké číslo. Místo se tedy právem řadí mezi velmi nebezpečná místa na silnicích a lidé by si zde měli dávat opravdu pozor.

Kolize spustila požár

K tragické nehodě došlo dne 19. ledna v úseku zúžené trati poblíž města Losino. Na tomto místě k nehodám a kolizím dochází velmi často, protože cesta se velmi špatně rozšiřuje. Právě na to doplatili řidiči dvou vozidel, kteří tudy toho dne projížděli. Podle policie došlo k tragické nehodě někdy během noci a zúčastnili se jí vozy značek Opel Corsa a Volkswagen Tiguan. Náraz byl tak silný, že obě vozidla okamžitě vzplála. Řidiči tak neměli absolutně šanci na přežití a oba zemřeli.

Uzavřená silnice

Po celou noc pak byla silnice uzavřena, protože začaly záchranářské práce. Jakmile bylo vše uvedeno do stavu bezpečného a vozidla byla uhašena, začalo vyšetřování nehody. Přesné okolnosti nehody jsou stále v procesu vyšetřování, protože šlo o opravdu těžkou nehodu, která se nestává rozhodně moc často.

Sdílejte článek