Trapas Emmy Smetany. Na domluvenou schůzku v Britském velvyslanectví ji nepustili. Na Haje musela čekat v autě!

Emma Smetana (36) a její partner Jordan Haj (35) měli v úterý událostmi nabitý den. Dopoledne se společně přišli naposledy rozloučit s manželem Petry Svobody, Ondřejem Křivkou (†38), který náhle zemřel.

Odpoledne je čekala další společenská událost – pozvánka na párty pořádanou britským řetězcem Marks & Spencer v zahradách Britského velvyslanectví. Jenže hned u vstupu na tuto prestižní akci čekalo na Emmu Smetanu nemilé překvapení.

Zákaz vstupu

Jak se ukázalo, Smetana si totiž zapomněla svůj občanský průkaz a bez něj ji organizátoři akce odmítli vpustit dovnitř. Zatímco Jordan Haj mohl na party vstoupit, jeho partnerka musela zůstat venku a čekat na něj v autě. „Emma si zapomněla občanský průkaz, a tak ji nepustili dovnitř. Sedí v autě a čeká na mě, protože si musíme vyzvednout děti,“ prozradil Haj Blesku. Přestože Smetana nemohla vstoupit na prestižní společenskou událost, Haj se na ní zdržel asi půl hodiny. Prohlédl si novou pánskou kolekci, popovídal s přáteli a poté se vrátil za svou partnerkou čekající v automobilu.

Smetana uctila památku Ondřeje Křivky dojemným vzkazem

Dopoledne se Emma Smetana společně se svým partnerem Jordanem Hajem naposledy rozloučili s Ondřejem Křivkou, manželem Petry Svobody, který nečekaně zemřel. Smetana se s Křivkou znala již z dob, kdy působila na TV Nova, a na sociálních sítích mu věnovala dojemný vzkaz.

Vzácný soubor vznešených vlastností, srdce na pravém místě a iniciály O.K. Sbohem. Děkujeme. Nezapomeneme,“ napsala Smetana. Toto emotivní loučení s blízkým člověkem tak pravděpodobně ještě umocnilo její zklamání, když ji nepustili na večerní party na Britském velvyslanectví.

Zdroj: Blesk.cz, Ahaonline.cz