Trápí vás hemeroidy? Zkuste tento ruský trik a zbavte se jich jednou pro vždy během několika dní.

Ten kdo to hemeroidy nezná je šťastný člověk a ten, který je zná, tak dobře ví jak bolestivé a nepříjemné jsou. Hemerodiy jsou jedním z nejčastějších zdravotních problémů je výskyt hemeroidů. Lidé hemeroidům někdy také nazývají zlatou žílou.

Proč ale hemeroidy vůbec máme? Důvodem jejich výskytu je špatná strava, zácpa, málo pohybu spojené se sedavým zaměstnáním a někdy mohou velkou roli hrát i geny.

Kombinace těchto příčin tlačí na stěnu cévy, která se nachází v oblasti konečníku. Pokud dojde k jejímu promáčknutí, nahromadí se zde krev a to vede k nepříjemným a velice bolestivým otokům.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Jaké jsou první příznaky hemeroidů?

bolesti
otoky
svědění
pocity vnitřního nebo vnějšího tlaku
hmatatelné bulky
krvácení – není vždy

V počátečním stádiu jsou hemeroidy ještě dobře léčitelné a nemusí to propuknout až do takových bolestí. Pokud ale na hemeroidy trpíte často, je nejlepší vyhledat odborného lékaře.

Není hemeroid jako hemeroid

Máme dva druhy tohoto onemocnění a to vnější a vnitřní. Vnější je lépe léčitelné, ale vnitřní jsou na léčbu mnohem komplikovanější, hodně krvácejí a kvůli tomu také vytvářejí velkou bolest například při sezení nebo vyprazdňování.

Ruský recept, který vám pomůže!

Pokud se chcete zbavit tohoto nepříjemného onemocnění, zkuste tento recept podle ruských odborníků. Co na tento trik budeme potřebovat? Nic složitého, stačí mraznička a brambory.

Sežeňte si brambory té nejvyšší jakosti. Brambor nesmí být nahnilý, naklíčený ani divně zbarvený. Prostě zdravý brambor.

Z brambory pomocí nožíku vyřízněte tyčinku ve tvaru vlečku, úzkou, ale ne moc, aby se nezlomila.

Následně tento váleček strčte do mrazničky a nechte pořádně zmrazit.

Potom brambor vyndejte z mraznikčy a zaobleným koncem strčte malou část do konečníku, tak aby byla možnost ji po 30 vteřinách bezpečně a bezbolestně vyndat.[hana-code-insert name=’Dole‘ /]

Terapii opakujte po dobu 4 dnů. Pokud vydržíte déle než 30 sekund, můžete to zkusit na jednu minutu. Vše provádějte podle pokynů a opatrně, aby se brambor nezlomil a nezpůsobil komplikace.

Po 11 dnech by mělo být po hemeroidech.