Trápí vás křečové žíly? Zkuste tento trik a problémy ustanou. Tato přírodní ingredience opravdu pomáhá!

Spousty žen trápí křečové žíly. Nejen, že to bolí, ale navíc to vypadá ošklivě. Nejde tedy pouze o problém s krásou vašich nohou, ale i o někdy dost závažný problém.

V tomto článku vám uvedeme jednu přírodní látku, která není zase až tak známá, ale za to má blahodárné účinky. Na křečové žíly opravdu zabírá a spousty žen už bez ní nedají ani ránu. Dokonce někomu svědčí více, než klasické léky. Nemusíte řešit další různé přísady a léky. Bude vám stačit pouze tato látka.

Čtěte také: Pravděpodobně je máte doma i Vy! Přestaňte používat těchto 5 „jedů“!

Touto látkou je cypřišový olej!

Jedná se o strom, který roste pouze tam, kde je velké sucho. Více lidí ho zná spíše jako okrasnou rostlinu, ale faktem je, že tato rostlina je opravdu efektivní na problémy s křečovými žílami. Je několik druhů této rostliny.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Postup:

Cypřišový olej je dost koncentrovaný esenciální roztok, který je třeba před použitím zředit.

Vezmeme například 2 polévkové lžíce olivového nebo slunečnicového oleje a do nich nakapeme pár kapek cypřišového oleje a smícháme. Před tím, než olej použijeme na pokožku, tak ji dobře umyjte, aby se suchá kůže a nečistoty odstranily a olej tak mohl lépe proniknout. Potom prsty pořádně vmasírováváme olej v oblestach křečových žil několik minut. Celý cyklus opakujte 2x denně, než se problém nezlepší.

Po pár týdnech byste měli zaznamenat velké zlepšení. Pokud chcete, můžete si přidat do celého roztoku ještě několik kapek tea tree.