Trápí vás pigmentové skvrny na vašich rukách, tváři, ale i na dalších místech vašeho těla. Pokud ano, zapomeňte na drahé krémy. Zkuste tento postup a už ráno při pohledu do zrcadla uvidíte podstatnou změnu!

Mnoho žen a mužů po celém světě trápí pigmentové skvrny, které se mohou objevovat na celém těle, zvláště pak ale na rukách a obličeji. Máme pro vás jedinečný recept na to, jak se skvrn zbavit za pouhou jednu noc. Vyrobte si s námi zázračné domácí tonikum, které dokonale vyčistí vaši pokožku nejen od pigmentových skvrn, ale také od akné a dalších nepříjemných vyrážek.
Pojďte si s námi vyrobit jednoduchou směs, za kterou vám bude vaše pokožka vděčná a vy můžete vyrazit ven bez nežádoucích vad na vaší pokožce.

Jak to celé funguje?

Naše tonikum je velice jednoduché, ale také opravdu účinné. Základní ingredience je velice známá a má ji doma snad každý, takže si tonikum můžete připravit takřka ihned. A co že to je za tajemnou přísadu? Obyčejná petržel, bylinka, která vám pomůže zbavit se zbytečných vad na kráse.
Druhou přísadou je citronová šťáva. Takže opět záležitost, kterou má každý běžně doma.

Proč právě petržel?

Petržel nepatří pouze do jídla a naši předci ji využívali i pro její kosmetické účely. Bylinka obsahuje mnoho látek, které blahodárně působí na lidskou pokožku. Obsahuje mnoho minerálů, vitamínů, a hlavně esenciálních olejů, které spolehlivě pomůžou vaší pokožce a poskytnou ji všechny potřebné látky pro její regeneraci.
Kromě využití v jídle a kosmetice, můžeme petržel využít také jako léčivou látku. Bylina spolehlivě pomůže snížit horečku a blahodárně působí také při onemocnění cukrovkou, zánětu močových cest a prý dokáže pomoci také při impotenci. V případě pokožky má bělící účinky, které využijeme my v přípravě našeho tonika.

Čtěte také: Cuketové rolky plněné masovo-žampiónovou náplní: Cuketa je v kurzu a když ji umíte připravit opravdu chutně, hned si ji oblíbíte taky!

A co ten citrón?

Druhá surovina pro přípravu našeho léčivého tonika je obyčejná citronová látka, ta působí na podobné bázi jako petržel, jelikož taktéž dokáže zajistit zesvětlující efekt.
Citronová šťáva také skvěle dezinfikuje, čistí, stahuje póry a chrání pokožku před negativními vlivy a podráždění.

Osvědčený recept pro zdravou pleť

A konečně se dostáváme k samotné přípravě našeho tonika. Potřebovat tedy budete:

  • 2 polévkové lžíce nakrájené petrželky
  • 200 ml vody
  • 1 čajovou lžíci čerstvě vymačkané citronové šťávy

Do hrnce vložte najemno nasekanou petrželku. Zalijte vodou a přiveďte obsah hrnce k varu. Pokračujte ve vaření a celý obsah hrnce vařte cca 15 minut.
Vývar z petrželky nechte zchladnout a sceďte. Přendejte do misky a do sceděné petrželky přidejte citronovou šťávu.
Celou směs už jen zamíchejte a přendejte do uzavíratelné nádoby. Tu uchovávejte v lednici.
Tak a máme připravené tonikum!

Zbavujeme se pigmentových skvrn – aplikace tonika

Tak příprava samotného tonika nebyla nijak složitá. Naštěstí tomu jinak není ani se samotnou aplikací. Pokud budete tonikum používat pravidelně, bude působit kontinuálně a vaše pleť bude dlouhodobě zdravější a jemnější.
Každé ráno stačí nanést trochu vytvořeného tonika na pokožku nebo na místo, kde se objevuje nějaký problém. Postižené místo stačí chvíli masírovat a krouživými pohyby aplikovat tonikum na pokožku. Pokud budete užívat pravidelně, začnete pociťovat výrazné zlepšení a veškeré problémy začnou ustupovat. Když si poprvé aplikujete naše tonikum, první zlepšení zpozorujete už po prvních několika hodinách.

Opravdu to funguje!

Výsledky se projeví opravdu rychle, každopádně pokud vás trápí silné pigmentové skvrny budete muset používat tonikum dlouhodobě. Naštěstí je tonikum opravdu blahodárné a výsledky se dostavují opravdu rychle. Finančně vychází tonikum báječně, takže není problém si kdykoliv přidělat nebo vyrobit někomu jako dárek.
Vždy je ale lepší vyrobit si menší množství směsi, jelikož čerstvá, a tudíž nejsilnější vydrží maximálně 3 dny. Nám nezbývá než vám popřát mnoho zdaru s přípravou. A ať je s naším tonikem vaše pleť opět jako nová.