Trápí Vás poslední dobou špatná pleť? Možná je to nedostatkem spánku. Podívejte se na 7 způsobů, jak se stát krásnější během spánku!

Noc je nejlepší čas pro kosmetické procedury. Je to doba, kdy se celé tělo zotavuje a Vaše úsilí je na špičce účinnosti.

Proto jsem se pro Vás rozhodli shromáždit několik rad, díky nimž zkrásníte během noci, když budete spát.

Vytvořte si masku na tvář z aloe vera

[hana-code-insert name=’google‘ /]Aloe vera šťáva pomáhá bělit kůži, zbavit se pupíků a zabránit vráskám. Dále se stará o jakýkoliv typ pleti. Stačí vybrat správnou masku pro Vaši pokožku: mastnou, suchou nebo smíšenou. Nejlepší je použít ji alespoň dvakrát týdně.

Vytvořte si masku pod oči z vitamínu E 

Kůže pod očima je suchá, tenká a náchylná k vrásám. Abyste předešli stárnutí, použijte masku s vitamínem E před spaním. Prodává se za přepážkou v jakékoliv lékárně v kapslích nebo jako roztok. Přidejte rybí tuk, nebo olivový olej pro lepší efekt.
Buďte však velmi opatrní s vitamínem E a používejte jen několik málo kapek. Velké množství může způsobit otoky a podráždění. Aplikujte jednou týdně.

Ricinový olej nanášejte na řasy a obočí

Důkladně si umyjte starý kartáč na řasenku a namočte ho do ricinového oleje. Aplikujte olej na řasy a obočí (pokud je to nutné) pro jejich rychlý růst a hustotu.
Opakujte každou noc před spaním.

Aplikujte kokosový olej na rty

Kokosový olej bude velmi užitečný pro suché rty. Trvá to dlouho, než ho absorbujete, takže je nejlepší, když ho použijete před spaním, aby Vaše rtěnka byla ráno perfektní.
Můžete použít čistý olej, nebo zvolit masku založenou na kokosovém oleji.

Navlhčete vlasy

[hana-code-insert name=’google‘ /]Vaše vlasy během dne bojují s agresivním prostředím, a proto se musí také zotavit. Hlavní příčinou tupých a elektrifikovaných vlasů je nedostatek vlhkosti. Existuje proto mnoho sprejů a sér pro zvlhčování vlasů, ale můžete také použít domácí recept. Vše, co potřebujete, je jablečný ocet, voda a pulverizer.

Zjemněte si ruce

Chcete-li, aby byly Vaše ruce měkké a něžné, použijte tuto metodu před spaním.

Umyjte si ruce a aplikujte trochu křoviny. Pak je masírujte a znovu je umyjte. Vysušte ruce a aplikujte silnou vrstvu zvlhčujícího krému, okolo každého prstu. Postarejte se o oblasti mezi prsty a zápěstím. Nasaďte si rukavice a jděte do postele. Můžete také použít speciální lázeňské rukavice.

Zbavte se drsné kůže na nohou

Léto je sice skoro na konci, ale ani na Vaší drahou polovičku jistě nechcete vystrkovat neupravené nohy. Popraskané paty mohou být však hladké raz dva s olivovým, nebo kokosovým olejem.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Nejprve si paty vyčistěte, upravte a usušte. Poté je pečlivě potřete olivovým, nebo kokosovým olej, navlečte na bavlněné ponožky a jděte do postele.