David Hampl
19 prosince, 2017

Ztracená elasticita, svraštělá kůže na pažích, krku, břichu a stehnech - je běžným fenoménem u žen po 45 letech. Dieta, velká ztráta váhy, hormonální poruchy - to všechno ovlivňuje stav kůže, protože s věkem se buňky již nedokáží zotavit stejně rychle jako dříve.

Existuje však lék, který je pod podmínkou pravidelné aplikace schopen stáhnout kůži a obnovit její pružnost.

[hana-code-insert name='google' /]Kafrový olej je oblíbeným a účinným prostředkem pro péči o pokožku a vlasy. Používá se k odstranění akné, odstranění jizev, vyhlazení vrásek, urychlení růstu vlasů. Díky bohaté kompozici a schopnosti vyvolávat obnovu buněk poskytuje tento produkt vynikající účinek na zábaly pro účely snížení hmotnosti a stahování pokožky.

Pozor prosím! Kafrový olej nemůže být používán pacienty s epilepsií a trpícími přecitlivělostí na toto léčivo.

Káva (přesněji kofein) - věrný pomocník těm, jejichž pokožka ztratila pružnost a začala stárnout. Aktivuje metabolické procesy, posiluje a zlepšuje pružnost pokožky. Zabraňuje rakovině kůže.

Kosmetická hlína (jíl) je několika typů s jedinečnými vlastnostmi: bílá, modrá, zelená, růžová, červená, černá ... Všechny mají působivý stahovací účinek, ale nejvhodnější pro zvýšení pružnosti je modrý a černý jíl. Co je skvělé je, že si jíl můžete koupit ve všech lékárnách.

[hana-code-insert name='Dole' /]Co budete potřebovat?

  • 2 PL kávy
  • 0,5-1 ČL kafrového oleje
  • 2 PL kosmetické hlíny

Jak na to?

  1. Smíchejte hlínu s vodou podle pokynů na obalu. Tedy tak, abyste dostali hutnou konzistenci.
  2. Přidejte kávu a kafrový olej, důkladně promíchejte. Množství kafru je individuální a závisí na citlivosti pokožky. Je lepší začít s 0,5 ČL.
  3. Aplikujte směs na problémové oblasti, zabalte tělo potravinářskou fólií a poté ještě nějakou látkou, ať vytvoříte teplo. Vydržte takto po dobu 30-40 minut, pak problémové oblasti umyjte teplou vodou a aplikujte hydratační krém.

Cca 10 takovýchto zábalů (2-3x týdně) pomůže Vaší pokožce navrátit zpět její pružnost. Efekt bude viditelný již po první aplikaci: obnovením rovnováhy vlhkosti se Vaše pokožka stane hladkou a elastickou!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Sdílejte článek