Trápí vás střevní problémy a žádné léky nepomáhají? zapomeňte na ně! Pomůže něco lepšího. Zbavte se střevních problémů jednou provždy díky unikátnímu a na přípravu jednoduchému nápoji. Jak na něj? -
Menu

Trápí vás střevní problémy a žádné léky nepomáhají? zapomeňte na ně! Pomůže něco lepšího. Zbavte se střevních problémů jednou provždy díky unikátnímu a na přípravu jednoduchému nápoji. Jak na něj?

Střevní problémy umí nepříjemně potrápit. Poradíme vám, jak se jich vyvarovat. Funguje to skoro jako zázrak! Brzy uvidíte, že se vaše kůže vypadá zdravěji, svěžeji a že vy samotní máte najednou mnohem více energie – nepodceňujte sílu čistých střev!

Nebezpeční ucpaných střev

Nikde není přesně dané pravidlo na to, jak často mají lidé chodit na záchod za účelem vyprazdňování střev. Je ale známo, že střeva průměrného člověka se vyprazdňují jedenkrát až třikrát během jednoho dne. Není ale nezvyklé potkat se s názorem, že ideální je, pokud st střeva vyprazdňují po každém jídle. Na jednom se ale shodnou všichni – raději víckrát než naopak.

Proč jsou ale pro nás čistá střeva tak důležitá? Pokud totiž zůstávají ucpaná, hrozí nám zdravotní nepříjemnosti. V takovém střevu se reprodukují plísně a patogenní bakterie. Tyto látky působí tak, že toxiny otráví krev. To vede k celkovému oslabení organismu. Mezi nejčastější negativní projevy patří:

  • Letargie
  • Ospalost
  • Akné
  • Boláky

Jak na správné čistění střev

Naštěstí nic z toho není problém, s kterým bychom si neuměli poradit. Činnost střev lze přímo ovlivnit jednoduchým přizpůsobením jídelníčku. Pro správnou činnost střev se doporučuje zvýšit množství konzumované hrubé vlákniny a ovoce a zeleniny. Činnost střev výborně podpoří i různé otruby. Čeho byste se měli naopak vyvarovat, tak je pečivo z rafinované pšeničné mouky. Medvědí službu vám prokáže i mléko a škrob.

Odborníci přišli s výborným receptem, který působí jako bezkonkurenční pomocník při boji s ucpanými střevy. Nejen, že chutná výborně, ale zároveň jej můžete použít jako přírodní vyživující masku.

Recept, který musíte vyzkoušet

Na nápoj, který vám pomůže vrátit činnost vašich střev do pořádku, a na kterém si zároveň pochutnáte, budete potřebovat 3 lžíce lněného semínka, půl odměry ovesných vloček (asi dvě lžíce, ale množství můžete přizpůsobit), ovoce podle chuti (jahody, černý rybíz nebo třeba maliny), 1 jablko (můžete alternovat s hruškou) a pár lístků špenátu. K tomu budete ještě potřebovat 150 ml vody.

Tento nápoj doporučujeme konzumovat ráno před snídaní (ta by neměla být servírována dříve jak půl hodiny po vypotí nápoje). Aby byly vložky na ráno nachystané, je třeba je nechat přes noc namočené ve 100 ml vody. Stejně tak je potřeba namočit i lněná semínka, na ty vám bude ale stačit zbývajících 50 ml vody. Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud obě ingredience necháte přes v lednici.

Ráno dejte jak vločky, tak lněná semínka do mixéru a pečlivě je rozmixujte do hladka. Postupně přidávejte i ovoce a špenátové listy. Připravený nápoj můžete okamžitě konzumovat – přejeme dobrou chuť.

Malé množství tohoto nápoje můžete místo konzumace použít jako vyživující ranní masku. Brzy uvidíte, že se vám projasní pleť a budete se cítit zdravěji.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Sledujte vaše rty, řeknou vám hodně o vašem zdraví. Zjistěte,…

Víte, že i vaše rty mohou hodně prozradit o vašem zdraví? Ať už jsou suché, popraskané, bolavé nebo oteklé –…
ZDRAVÍ

Když vás začne bolet právě takto břicho, buďte na pozoru.…

Ne vždy bolesti břicha znamenají jenom to, že jste něco špatného snědli. Velmi často mohou ukazovat také na to, že…
ZDRAVÍ

Vzhled a tvar vaší stolice vypoví hodně o vašem zdraví.…

O tomto tématu se běžně příliš nehovoří a mnohým z nás může být vůbec nekomfortní si o něm číst. Pravdou ale…
ZDRAVÍ

Tato malá dírka u ucha vás může pěkně vyděsit. Co…

Malé nenápadné dírky v místě, kde se spojuje tvář s ušní chrupavkou, si u druhého člověka téměř ani nevšimnete. Jenže…
ZDRAVÍ

Vaše krevní skupina ovlivňuje osobnost, váhu a další podstatné faktory.…

Znáte svou krevní skupinu? Mnoho lidí tuto důležitou informaci vůbec nezná. Přitom je to poměrně zásadní informace, která určuje řadu…
ZDRAVÍ

Muž porazil rakovinu plic pomocí kanabidiolu. Lékaři jsou v šoku…

Rakovina je v současné době jednou z nejčastějších příčin úmrtí na světě. Zároveň je bohužel jednou z nemocí, na kterou zatím nebyl objeven…