Trápí vás vrásky, zarudlá pokožka, ochablá kůže nebo červené skvrny na obličeji? Řešení těchto problémů je velmi jednoduché. Stačí si na kůži pravidelně mazat TOTO! A nejedná se o žádný chemické krém z lékárny

Vrásky, zarudlá pokožka, ochablé mimické svaly a celkově ochablý tvar Vaší tváře. Má to něco společného s Vámi? Pokud ano, tak si pozorně přečtěte tento článek, který je právě na problémy s pokožkou zaměřen.

Na kůži stále něco působí

V dnešní době působí na naše tělo mnoho nepříznivých vlivů a teratogenních faktorů, které jsou důvodem vzniku nejrůznějších vad na kráse. Samozřejmě zde mluví o kůži. Vlivy působí ovšem na celé tělo, ale nejvíc je to evidentní právě na lidské tváří. Pánové si to možná tak neberou, ale pro ženy jsou vady na obličeji mnohdy velmi vážným problémem, pro jehož odstranění jsou schopny podstoupit i náročné operace a kupovat si drahé výrobky. Dnes Vám prozradíme, že to všechno netřeba, neboť Vám nabídneme recept, který je:

  • jednoduchý
  • efektivní a účinný
  • a hlavně levný

Díky tomu bude Vaše pleť opět zdravá, krásná a vypnutá jako za mladých krásných let. Navíc to ocení i vaše peněženka, neboť za to téměř nic neutratíte. A o bolesti ani nemluvíme. Kam se hrabou drahé operace a injekce. Vyzkoušejte tento postup a výsledky budou zaručené.

Neustálý boj s vadami na kráse

Zářivá, hladká a pevná pokožka bez vrásek je snem téměř každé ženy. No, aby ne, když kolem stále vidíme ideály dokonalosti a reklamy na nejrůznější kosmetické přípravky. To pak přímo svádí k tomu, abychom neustále bojovali se svou kůží a odstraňovali na ní sebemenší vady. Například:

  • zarudnutí, ekzémy
  • ucpané póry či akné
  • kruhy pod očima
  • ochablá pokožka

Je to přímo nekončící boj, neboť jakmile se zbavíte jednoho problému, objeví se ihned další, a tak to jde stále dál a dál, a vy stále platíte a platíte.

Problém kosmetických přípravků

Většina kosmetických přípravků má ovšem jeden hlavní problém, který pro naše zdraví není zrovna příliš pozitivní. Ano správně, je to obsah škodlivých chemikálií. Je to nejzávažnější problém kosmetických přípravků, neboť jeden problém zamaskují, ale zároveň způsobí jiný. Krásným a tvrdým důkazem je pleť celebrit, které po většinu života nadměrně využívali nejrůznější kosmetiku. Ta se samozřejmě negativně podepsala na kvalitě jejich pleti.

Kosmetika jim na čas poskytla hezkou a pevnou pleť, jenomže vše si bere svou daň, pokožka nevyjímaje. Pod nánosem kosmetických přípravků totiž postupně docházelo k poškození, které se postupně projevily. Z toho důvodu teď některé celebrity vypadají starší, než ve skutečnosti jsou.

Další velkou nevýhodou kosmetických přípravků je také jejich vysoká cena, čímž mohou rapidně ovlivnit rodinný rozpočet, který už je sám o sobě někdy celkem nahnutý. Je tedy na čase přístup ke své kůži změnit a začít k ní přistupovat zodpovědně a bezpečně.

Báječný způsob na krásnou a pevnou pleť

Nabízíme Vám jednoduchý alternativní způsob, díky kterému budete moci pečovat o svou pleť. Docílíte tak toho, že bude vypadat zdravě a zachová si svůj mladistvý a krásný vzhled co nejdéle. Úplně nejbáječnější na tom je, že k tomu je zapotřebí jen pár běžných, snadno dostupných a levných surovin. Díky nim bude Vaše pokožka správně hydratovaná, vyživená a zbavená nejrůznějších patogenních bakterií.

Co k tomu budu potřebovat

K zářivé, hladké a pevné pleti s minimem vrásek budete potřebovat následující suroviny, které jak už jsme psali, seženete téměř kdekoliv.

  • kokosový olej
  • a jedlou sodu

Funkcí jedlé sody je v tomto případě udržet správné pH pokožky a zabránit množení škodlivých bakterií. Další funkcí je to, že perfektně čistí pokožku, zmírňuje popáleniny od sluníčka, pomáhá léčit akné, vyrážky a celkově zlepšuje komplexnost pokožky. Co se týče kokosového oleje, tak ten dodává pokožce potřebné přírodní oleje, hydratuje ji, čistí póry, pomáhá potlačovat záněty při akné, ekzémech a zarudnutí.

Jak o pokožku pečovat

Dostáváme se k tomu nejdůležitějšímu z celého článku. Instrukcím, jak správně o pokožku pečovat pomocí těchto surovin. Aby byl efekt co nejúčinnější je samozřejmě potřeba dodržovat správný postup a pravidelnost. Postup péče je tedy následovný.

Ve skleničce smíchejte obě ingredience v poměru 2 díly kokosového oleje a 1 díl jedlé sody. Je možné, že kokosový olej bude ztuhlý, vložte jej ve skleněné míse do teplé vody, aby roztál. Samozřejmě si připravte jen tolik směsi, kolik bude potřeba na čištění pleti. Obyčejně by mělo stačit 2+1 čajové lžičky. V případě, že se Vám recept osvědčí, můžete si samozřejmě připravit směsi více pro čištění jiných částí těla.

Omyjte si pokožku jemně mýdlem, opláchněte vlažnou vodou a poté opatrně osušte ručníkem. Připravenou směs naneste na pokožku a nechte působit cca 5 až 10 minut. Pozor na oči samozřejmě, neměla by se do nich dostat. Následně směs jemně vmasírujte do kůže. Kokosový olej se lépe vstřebá a soda pomůže odstranit vrchní vrstvy odumřelých buněk. Na závěr směs smyjte vlažnou vodou, mýdlovou vodou. Osušte ručníkem a je hotovo.

Pro maximální efekt opakujte celou proceduru alespoň třikrát týdně. Po nějaké době zjistíte, že Vaše pleť je opět pevná, jemná, bez zarudnutí a viditelných vrásek.