Trápí vás vysoký tlak a cholesterol? Dejte těmto problémům konečně sbohem. My vám poradíme jak!

Každý to zná. Různé nezdravé fastfoody, jejichž původ začíná v Americe, které níčí naše zdraví. Nejen, že po nezdravém jídle lidé přímo tloustnou, protože obsahují tuky, sůl, cukry, ale máme potom problémy s tlakem a cholesterolem. Sladké a obecně nezdravé potraviny na nás číhají na každém rohu. Je sice rychlejší si jídlo koupit, než si například do práce vozit jídlo své, ale přeci jen na tom něco je.
Burgery, muffiny, koblížky…. všechna tato jídla jsou opravdovým zlem.

Jíte nezdravě!

Pokud sami víte o tom, že jíte hodně nezdravě, je pravý čas to změnit a to co nejrychleji. Veškerá vyjmenovaná nezdravá strava je plná tuků, cukrů a dalších dost nezdravých látek. Toto jídlo není pro lidský organismus dobré, je totiž špatně stravitelné. Nejen, že budete přibývat na váze, ale problémy se objeví i na straně zdraví. Ubjevují se postupne problémy se srdcem, vysokým cholesterolem a krevním tlakem.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Čtěte také: 10+ bezvýznamných věcí, které kdy byly vyrobeny! U tohoto se hodně nasmějete!

Pokud se tak chcete problému s onecmocněním, tak začněte se zdravou a pestrou stravou. Snažte si udržet svojí primální váhu a cvičte. Nebo zkuste i tento trik:

Ingredience:

  • 1 stroužek nastrouhaného česneku
    Šťáva z půlky citronu
    ½ čajové lžičky strouhaného organického zázvoru
    1 polévková lžíce jablečného organického octa
    1 polévková lžíce organického surového medu

Postup:


 Veškeré výše vypsané ingredience vezmeme, vložíme do mixéru a zapneme. Promícháme dokonale, aby bylo vše na malinké kousíčky. Po tom, co ji promícháte ji nalijte do jiné nádobky a dejte do chladničky chladit. Tuto směs konzumujte v malém množství během dne a vždy před tím, než budete jíst. Pokud vám směs nechutná, přidejte si trošku vody.

Zázvor: sníží hladinu triglyceridu a cholesterolu

Jablečný ocet: pomáhá hubnout, zlepšuje hladinu cukru v krvi, napomáhá dodržování cholesterolu

Med: chrání krevní cévy před cholesterolem

Česnek: česnek má obecně přínosné účinky pro celé zdraví člověka