Trápily mě vrásky okolo pusy. Potom jsem zkusila toto a po pár dnech jsem zpozorovala zlepšení. Nyní už neutrácím za drahé krémy.

Čas neustále plyne, což můžeme nejvíce pozorovat sami na sobě. V mládí jsme všichni krásní, plní síly a energie. Pokožka našeho těla je pevná, pružná a jemná. S postupem času se začíná uvolňovat a na některých místech se začínají objevovat vrásky. Nejvíce se objevují na obličeji kolem očí, úst nebo na čele. Samozřejmě také záleží na genetických předpokladech a životním stylu, nicméně vrásky potkají asi všechny. Vrásky kolem úst umí být velmi nepříjemné a mnoho lidí, zejména žen, se jich snaží zbavit. Používají k tomu kosmetické přípravky nebo plastické operace. Mohou také vyzkoušet tyto přírodní metody, které s vráskami kolem úst bezpečně zatočí.

Artikulace, kokos a med

Každé ráno a večer pravidelně trénujte svůj obličej alespoň 10 minut. Vaše pokožka bude pružnější a vrásky začnou mizet. Zkuste se špulit rty do tvaru O a potom se usmát. Takto trénujete 10 minut a budete překvapeni.

Namažte si místa kokosovým olejem, který smícháte s vaječným bílkem. Směs aplikujte na tvář a počkejte 20 minut. Poté opláchněte. Skvěle pomáhá také směs medu a citronové šťávy a vody. Zde je ovšem nutné pokožku opravdu umýt, aby vám nelepila od medu a citronu.

Čtěte také: 6 Tipů pro perfektní hollywoodský úsměv. Většinu věcí máte doma!

Olivový olej a rajče

Skvělým řešením je také olivový olej, který obsahuje velké množství antioxidantů a vitaminu E, který napíná pokožku. Pravidelně je aplikujte na obličej a vmasírujte jej tam. Nechte působit přes noc a ráno opláchněte.

Rajčata mohou také pomoci, protože obsahují vitaminy A, B6, C, beta karoten a lykopen. Opět rajče vmasírujte, nechte působit a opláchněte.

Ananas a aloe vera

Ananas je velmi účinný prostředek proti vráskám. Obsahuje enzymy a regenerační složky. S plátkem ananasu na pokožce obličeje dokážete během 20 minut obrovské věci.

Gel z aloe vera je skvělým prostředkem na očistu obličeje a jeho posílení. Gel aplikujte na obličej a nechte 30 minut působit. Nakonec opláchněte minerální vodou.

Vyzkoušejte některé triky a rady ještě dnes a brzy zjistíte, že opravdu fungují. Samozřejmě je nutná pravidelnost a touha.