Trápíte se s výběrem originálního dárku? Vsaďte na předměty s vlastním potiskem

Přesně v tuto chvíli se tisíce a tisíce lidí v naší malé zemi stresují s tím, jakým darem potěší své blízké. Rok od roku nápady dochází a může se zdát, že studnice inspirace dávno vyschla. Opak je ale pravdou, jelikož trh je přímo přeplněný zajímavými možnostmi. Čím zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři?

Společné vzpomínky

Nebavíme se o nákupu zážitkových kuponů, jak by se možná mohlo zdát. Předmětem tohoto článku je spíše samotná připomínka společně strávených chvil. V dnešní době totiž všichni vlastníme mobilní telefon s fotoaparátem, tudíž v tom svém máte zajisté nepočitatelné množství příjemných připomínek. Přesně s nimi budeme pracovat.

Vyberte tu nejlepší a nechte ji natisknout na libovolný předmět, který bude mít obdarovaná osoba neustále na očích. Někoho potěší hrníček se zamilovanou fotografií, jiného tričko s vtipným motivem, zatímco milovníky vaření potěší zástěra s vlastním potiskem. Fantazii se vážně meze nekladou, tudíž si dejte záležet a vytvořte umělecké dílo se vším všudy.

Jak na to?

Nemusíte objíždět kamenné prodejny v celém širém okolí, protože si stačí jen sednout k počítači a otevřít si internetové stránky e-shopu Wanapix. Před vámi se objeví pestrý výčet nejrůznějších předmětů, jimž lze vtisknout vlastní design. Zvolte nejvhodnější řešení, klikněte na něj a otevřete nabídku pod modrou ikonkou „PŘIZPŮSOBIT“.

V intuitivním systému zvládnete během několika málo kliknutí nahrát požadovaný obrázek, správně jej umístit, zvolit veškeré detaily a celou objednávku potvrdit. Následně se dočkáte její realizace a svižného doručení na vámi uvedenou adresu. Příliš ale neotálejte, jelikož Vánoce jsou již za rohem a přepravní služby jsou den ode dne zatíženější. Potěšte své milované skvělým dárkem.