David Hampl
21 ledna, 2020

Věříte na zázraky? Měli byste, protože zázraky opravdu existují a ději se dnes a denně. Možná to tak někdy nevypadá, ale co je pro jednoho obyčejnou situací, může být pro druhého zázrakem, který mu zachrání život. Dnes pro vás máme příběh jedné rodiny, kterou zasáhla velmi ošklivá tragédie. Osudný den se mladému manželskému páru doslova změnil život a ztratili vůli žít, nicméně vesmír s nimi měl jiné plány. Z toho důvodu se rok na to stalo něco, s čím už nikdo nepočítal a jejich vůle žít se vrátila. Pojďte se podívat, o co vlastně šlo.

Normální den?

Manželé Lori a Chris Coble prošli něčím, co vůbec nelze popsat slovy. Byl to úplně normální den, jako každý jiný. Mladá Lori jako obvykle vezla své děti do školy, ale v ten den se mělo stát ještě něco jiného. Během jízdy totiž na silnici došlo k ošklivé nehodě a nemusíme vám doufám říkat, že právě Lorino auto sehrálo v této nehodě velkou roli.

Ztráta mladých životů

Těsně před tím, než Lori ztratila vědomí, si pamatuje pouze to, že obrovský kamion zasáhnul zadní část jejich auta. Bohužel v této části seděli malé děti, 5letý Kyle, 4letá Emma a 2letá Katie. Nehoda je velmi zasáhla, a proto musely být děti převezeny okamžitě do nemocnice. Zde začaly bojovat o život. Lori si událost moc dobře nepamatuje, protože velmi brzy ztratila vědomí.

Děti nehodu bohužel nepřežily a v nemocnici přišly o své mladé životy. Na tatínka Chrise tak čekala velmi nepříjemná záležitost. Musel své ženě, která se mezitím z bezvědomí probrala, sdělit, že všechny jejich děti jsou po smrti. Měly vážná zranění, které se nepodařilo ošetřit.

Zázrak po téměř roce

Řidiče nákladního auta už mnohokrát zastavila policie kvůli překročení rychlosti, a nyní se vůbec necítil vinným za způsobení tragédii. Neoprávněně vzal život malých dětí. Už to vypadalo, že je se vším konec, protože manžele byli absolutně zdrceni. Po půl roce ovšem došlo k zázraku. Lori znovu otěhotněla a jak se ukázalo, čekala znovu trojčata, chlapce a dvě dívky.

V květnu roku 2015 oslavily tyto děti své sedmé narozeniny a patří mezi nejšťastnější děti na planetě, protože jsou pokladem pro své rodiče. Rozhodně nic nedokáže nahradit ztrátu dětí, ale ta současná jsou darem a energií pro nový život.

Sdílejte článek