Tři staříci v důchodu ve stejném oblečení se postavili na pódium: Pustila se písnička Michaela Jacksona – stačilo pár pohybů a získali si každého (VIDEO)

Když tato trojice postarších pánů vešla na podium, diváci si nebyli jistí, jestli vůbec budou schopni vystupovat. Ti jim ale neskutečným vystoupením doslova vyrazili dech. I vy se podívejte na video tohoto neuvěřitelného čísla, které proběhlo v domově seniorů. Ano, čtete správně. I staří lidé se totiž dokážou prvotřídně bavit.

Ač staří, mají elánu na rozdávání

Tři dědečkové se rozhodli nacvičit vystoupení a pobavit tak své blízké a přátelé. Přesto, že jsou již v pokročilém věku, dokázali něco neuvěřitelného. Staří pánové vystoupili na jeviště a jakmile začal hrát Michael Jackson, všichni byli ohromeni jejich tanečním umem. Všem dokázali, že

  • věk je jenom číslo
  • žít v domově důchodců neznamená, že se přestanete bavit

Je skutečně neuvěřitelné, kolik energie z jejich čísla sálá. Netradiční trio zaujme i skvěle sladěným outfitem. Svérázní staříci se rozhodli napodobit Michaela Jacksona nejen choreografií, ale i stylem oblečení. Oblékli černé kalhoty, bílé košile a černé lakovky a klobouk, přesně jako to znáte z videoklipů tohoto světoznámého zpěváka.

Čtěte také: Dnes Vás určitě potěšíme! Věděli jste, že lidé, kteří pravidelně konzumují čokoládu, mají nižší riziko srdečních onemocnění?

Kamera, světla, jedeme!

Staříci nejprve přišli na podium a postavili se k židlím. Nikdo z přítomných nečekal, co bude následovat. Hned jak začali první tóny Jacksonova hitu, staříci nasadili černé klobouky a začala opravdová jízda. Všichni přítomní byli překvapení a vystoupení se jim moc líbilo.

Mnoho lidí si myslí, že taková zařízení jsou „konečnou“. Že zde život končí a nic pěkného zde na člověka nečeká. Tito tři přátelé jsou důkazem toho, že odchodem do domova pro seniory život nekončí a že zábavu si člověk může užívat v každém věku. V žádném případě nejde o monotónní čekání na návštěvy příbuzných. Senioři jsou pořád schopni to pořádně roztočit! Pokud stále nejste přesvědčeni, podívejte se na toto bláznivé video i vy. Garantujeme vám, že rychle změníte názor.