Trik osobního trenéra, který cvičí s celebrity a herci: Takhle můžete za 3 týdny zahodit 6 kg s pouhou vodu!

Celkově naše tělo obsahuje až 70 procent vody. Ta je tedy pro náš život velice důležitá. Pokud bojujete s nadváhou, nebo obezitou, dostatečný pitný režim může pomoci s redukcí hmotnosti. Právě nedostatek přijatých tekutin a sedavý způsob života způsobují, že lidé mají v mnoha případech problémy se svou váhou. Americký trenér Bob Harper radí, jak pomocí vody zhubnout během tří týdnů až devět kilo.

Jak dostatek vody v těle pomůže obecně?

Pokud budete pít dostatek vhodných tekutin během dne, můžete prospět tělu v těchto bodech:

  • zrychlíte si metabolismus
  • podpoříte redukci hmotnosti
  • pozitivně zapůsobíte i na funkci kardiovaskulárního a dýchacího systému
  • zlepšíte trávicí procesy a vyprazdňování (při nedostatku tekutin můžete bojovat například se zácpou)

Mimo jiné má dostatečný pitný režim příznivý účinek i na vzhled pokožky, která bude pružná a pevná. Při dehydrataci můžete bojovat se suchou povislou kůží a například i s výraznými projevy celulitidy. Abyste tedy byli nejen zdraví, ale i krásní, pijte dostatek vody.

Čtěte také: Jedna pánev a vznikne přesně ten pokrm, který potřebujete dnes k večeři! V jednoduchosti je krása!

Účinné rady Boba Harpera ohledně hubnutí pomocí vody

Bob je americkým trenérem, který již pomohl i mnoha celebritám k vysněné váze. Muž radí vypít alespoň půl hodiny před každým jídlem půl litru čisté vody. Ideální denní rozvrh, co se týká vodní diety vypadá asi takto: před snídaní vypijte 2 sklenice čisté vody, 30 minut před obědem a večeří je vhodné vypít až litr vody. Denní příjem tekutin by rozhodně měl činit alespoň 2 a půl až tři litry tekutin. Pokud před jídlem vypijete sklenici vody, omezíte příjem kalorií na porci až o 75 kcal. Což celkem za rok činí až 6 a půl kilogramů hmotnosti. Zvyšte tedy svůj příjem tekutin a brzy zpozorujete výsledky. Nejen, že efektivně zhubnete, ale svému tělu dodáte i potřebnou energii, vaše vnitřní orgány budou fungovat bez obtíží a také celkově snížíte chuť k jídlu, a to se při hubnutí rozhodně počítá.