David Hampl
22 listopadu, 2019

Pokud trpíte nespavostí, máte ideální příležitost s ní pořádně zatočit. Jde o velmi starý recept, který už 5 tisíc let pomáhá lidem efektivně s poruchou spánku bojovat. Jakmile ho vyzkoušíte, budete znovu sršet energií, protože se konečně pořádně vyspíte a váš organismus bude v pořádku.

Za vše může stres

Kvalitní noční spánek není v dnešní uspěchané a stresující době vůbec snadným úkolem. Zatímco někteří jedinci usnou okamžitě, najde se čím dál více jedinců, kteří se převalují ze strany na stranu a nemohou usnout. Usnou někdy pozdě v noci, ne-li k ránu, a ráno se pak budí unavení. Rozhodně to není úplně ideální stav, nicméně vám nabízíme recept, který vše dokonale vyřeší.

Podle odborníků má problémy se spaním až 42 % lidí z celého světa, což je poněkud velké číslo. Hlavním důvodem tohoto problému je samozřejmě přibývající stres, jenž je nedílnou součástí dnešní doby. Právě spánek dokáže tělo stresu dobře zbavit, neboť během spánku dochází k biologické reakci mezi stresovými hormony v těle.

Přírodní lektvar

Seznamte se s přírodním lektvarem, který se postará, abyste konečně rychle usnuli. Celé tajemství spočívá v kombinaci cukru a soli. Právě tyto složky jsou pro naše tělo a náš metabolismus nezbytné. Jsou také zodpovědné za regulaci stresových hormonů a podporují produkci energie, která je potřebná pro život.

Kombinace cukru a soli

Glukóza obsažená v cukru je důležitá pro mitochondrie a sodík v soli podporuje správné dýchání. Lektvar z těchto složek si připravíte z: 2 lžic himalájské soli, 2 lžic hnědého cukru a 5 lžic medu. Všechny ingredience stačí smíchat ve sklenici a lektvar je hotov. Po probuzení a před spaním si umístěte 1 lžičku pod jazyk. Cukr tělu zabrání uvolňovat stresové hormony a sůl udrží homeostatický stav, díky čemuž přestane pracovat funkce adrenalinu. Tento recept vyřeší váš problém se spaním.

Sdílejte článek