David Hampl
6 listopadu, 2017
[no_pagination]

Vlasy jsou symbolem krásy a síly, a tudíž jedním z nejdůležitějších rysů člověka. To je důvod, proč je tak důležité, aby byly stále zdravé! My Vám dnes ukážeme jak!

V tomto článku Vám představíme 3 přírodní prostředky, které jednoduše vyřeší Vaše problémy s roztřepenými konečky! Snadno a efektivně!

Jaké masky jsou nejlepší na roztřepené konečky?

Vejce, pomeranč a banán

Smíchejte ¼ šálku pomerančové šťávy, 2 vejce a 1 banán v misce. Pak aplikujte masku na roztřepené konečky vlasů a nechte působit přibližně půl hodiny. Poté důkladně opláchněte.

Ricinový olej a olivový olej

Smíchejte ½ šálku ricinového oleje se lžící olivového oleje a lžičkou hořčice, pak aplikujte masku na vlasy a jemně ji do konečků vlasů vmasírujte.

Nyní na vlasy aplikujte koupací čepici, abyste udrželi teplo a vlhkost, a nechte masku působit přibližně půl hodiny. Poté umyjete vlasy jako obvykle.

Avokádo a olivový olej

Rozmačkejte si avokádo a smíchejte ho se 3 lžícemi olivového oleje. Výslednou směs pak opatrně naneste na vlasy, zejména pak na oblast roztřepených konečků, a nechte působit po dobu půl hodiny. Následně důkladně umyjte vlasy vodou a na závěr i šampónem.

Roztřepené konečky vlasů se obvykle vyskytují kvůli častému mytí vlasů, nadměrnému slunečnímu záření, znečištěnému ovzduší a nadměrnému používání vlasových přípravků. Aby nedocházelo k rozštěpení konečků, měli byste se vyhýbat mytí vlasů horkou vodou a nikdy nepoužívat levné hřebeny!

Zdroj fotografií: freepik.com

Sdílejte článek