Trpíte těmito symptomy? Pak je vaše tělo nejspíš zanesené toxiny -
Menu

Trpíte těmito symptomy? Pak je vaše tělo nejspíš zanesené toxiny

Tělo je biologický stroj. Jako takový přijímá pohonné látky ze vzduchu, vody a potravy, bere si z nich to, co potřebuje a zbytek vylučuje jako odpad. Ne všechen je ale z těla vyloučen tak, jak by měl. Čisticí systémy totiž vlivem nesprávné životosprávy a dalších faktorů časem přestává plnit svoji funkci tak dobře, jak bylo původně nastaveno. Pak nastává situace, že metabolické zplodiny zůstávají uvnitř těla a zanáší tkáně. To se pak začne projevovat nejrůznějšími druhy velmi specifických symptomů. Když je rozpoznáte a zařídíte se podle toho, zjistíte, že nejenže se zbavíte svých zdravotních obtíží, ale rázem se budete cítit i vypadat mnohem mladší.

Malí souputníci ve střevech

Celková životní pohoda souvisí se stavem, v jakém se nachází náš organismus, který je zase do velké míry závislý na pohodě a harmonii mikrobiálních kultur, které osidlují naše střeva. Jejich pohodu můžeme podporovat nebo naopak bojkotovat svou stravou a životním stylem. A věřte, že naštvat si je opravdu nechcete.

Osídlení střev sestává z mnoha různých kmenů a kultur různých druhů bakterií, které žijí ve vzájemné rovnováze. Potíž nastává ve chvíli, kdy jeden z kmenů začne dominovat a utlačovat ostatní, případně se mezi ně dostane úplně cizí a nepřátelský kmen, který začne utlačovat všechny původní obyvatele. V tu chvíli nastávají nemoci a fyzické obtíže. Podle závažnosti této občanské války se mění jejich intenzita od potíží s trávením až po poruchy nálad a vznik závažných chorob. Pakliže chceme být v pořádku, měli bychom se zasadit, aby v našich střevech panoval mír a harmonie.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Nezařazené

Neuvěřitelný jednoduchý postup, díky kterému zvládnete domácí péči o své…

Namočila jsem nohy do ústní vody po dobu 30 minut: Až vám prozradím proč, zkusíte to také! - příjemné jako miminko…
Nezařazené

Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje…

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem…
Nezařazené

Rostliny, zelenina i ovoce mého dědečka nejsou nikdy nemocné a…

Každému zahradníkovi či milovníkovi květin se zcela jistě už někdy stalo, že jeho rostlinky navštívili nezvaní hosté, kterými jsou mšice.…
Nezařazené

Pijte tento nápoj po dobu 4 dnů a odstraníte veškerý…

Snažíte se den co den shodit nějaké to kilo? Vyzkoušeli jste už mnoho cviků, potravin a rad? Každý toužíme po…
Nezařazené

Rodiče našli v posteli svého novorozeného syna podivné brouky

Šťastní rodiče Rachel a Adam Scottovi vychovávali svého novorozeného syna v anglickém Manchesteru. Během běžného úklidu domácnosti však Rachel objevila…
Nezařazené

Odborníci radí dvě koření, která vás zbaví tuku a parazitů:…

V dnešním článku vám poradíme, jak se rychle a snadno zbavit přebytečného tuku, který je uložen ve vašem těle. A…