Trpíte na vysoký cholesterol? Pak byste měli pít po 10 dnů tento zázračný přírodní nápoj. K jeho přípravě Vám postačí jen 2 suroviny!

Mnoho lidí na světě trpí tímto druhem zdravotního stavu – vysokým obsahem tuku v jejich organismu, nebo takzvaným cholesterolem. Nejčastějším důvodem tohoto stavu je moderní a „rychlý život“, ale může to být také příčina genetických předpokladů. Vysoký cholesterol v krvi je klíčovým problémem vývoje a příčinou onemocnění srdce, který si bere 3x více životů než rakovina prsu a 2x více životů než rakovina plic. Dobrá zpráva je, že pokud snížíte hladinu cholesterolu, snížíte také riziko pro Vaše zdraví.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Takže teď přichází hlavní otázka – stačí změnit dietu, nebo je to možné pouze tehdy, pokud užíváte statiny (drogy snižující hladinu cholesterolu)? Lékařští odborníci tvrdí, že je možné výrazně snížit hladinu cholesterolu prostými změnami stravy. Normální hladina cholesterolu je mezi 4,60 a 6,20 mmol/l.

V tomto článku Vám tedy ukážeme, jak si připravit co nejúčinnější domácí nápoj, který Vám pomůže snížit hladinu cholesterolu v krvi. Vše, co potřebujete, jsou tyto dvě extrémně silné a super zdravé ingredience – citrón a česnek.

Citrónovo-česnekový anti-cholesterolový nápoj

Co budete potřebovat?

  • 1 kg citronu
  • 30 stroužků česneku
  • 1 l vody

Jak na to?

Nejdříve je třeba nakrájet citrón na plátky. Pak byste měli rozdrtit a přidat česnek. Připravte si vodu do misky a přiveďte ji k varu. Když se voda začne vařit, přidejte nakrájený citrón a česnek a nechte 2-3 minuty vařit. Odstraňte z tepla a nechte směs vychladnout. Když je nápoj vychlazený, přes sterilní gázu a přelijte kapalinu do čisté skleněné lahve.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Jak správně lék použít?

Před každým jídlem byste měli vypít 0,03 až 0,05 l (šálek brandy) tohoto nápoje 3x denně. Recept by Vám měl vystačit na dobu 10 dnů.

Poznámka! Ujistěte se, že tento zázračný nápoj udržujete v chladničce.

Po 10 dnech se budete cítit skvěle a Vaše hladina cholesterolu bude výrazně snížena.

Díky za přečtení a pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte se o něj podělit se svými přáteli a rodinou :-)!