Truchlící pes přichází každý den na pláž. Důvod vás rozpláče!

Věrnost a oddanost psů k jejich lidem je neuvěřitelná. Psi mají obrovská srdce a vždy jsou velmi loajální ke svým majitelům. Nejhorší věcí pro každého psa je, když jeho pán zemře. Někteří psi chodí na jejich hroby, kde hlídají a navštěvují své majitele. Něco podobného se stalo také u moře v Punta Negra v Peru, kam chodil každý den jeden smutný pes.

Psi jsou vždy velmi loajální ke svým pánům

Jolie Majía si jednoho dne všimla samotného psa, který seděl na pláži a zíral na moře. „Nevypadal opuštěný. Kolem krku měl stuhu a srst měl čistou,“ řekla žena. „Pohladila jsem ho a čekala na jeho majitele, ale minuty ubíhaly a nikdo nepřišel.“ Pes nechtěl nikam jít. Jen tam seděl a díval se na vlny oceánu. Jolie i její rodina si myslela, že je opuštěný a málem si ho vzali domů.

Velmi brzy se na pláži objevil muž, který jim vysvětlil příběh tohoto roztomilého psa. Řekl jim, že pes přichází na pláž každý den a nějakou dobu tam vždy sedí. Dělá to ze srdcervoucího důvodu. Oddanost tohoto psa k jeho pánovi je neuvěřitelná a všichni jistě toužíme po někom, kdo na nás bude každý den čekat, stejně jako tento pes čeká na svého pána.

Čtěte také: Jiří Bartoška se Otevřeně Vyjádřil ke Svým Zdravotním Výzvám: Herec a Legenda Promlouvá o Svém Boji s Nemocí

djurbibeln.se

Smutný příběh milého pejska

„Jeho majitel byl rybář, který před časem zemřel,“ napsala Jolie na sociální sítě. „Od té doby zírá na moře každý den.“ Pes se jmenuje Vaguito a velmi dobře ví, že jeho majitel vyrazil na moře a již se nevrátil. Není jasné, jestli si myslí, že se vrátí zpátky nebo ho tímto způsobem hlídá a uvědomuje si, že jeho pán zemřel. To se asi nikdy nedozvíme.

„On je šťastný pokaždé, když vidí lodě,“ napsala Jolie. „Psa zná prakticky každý v okolí a má ho velmi rád.“ Lidé se o psa starají a poskytují mu jídlo a přístřeší, když ho potřebuje. Podle veterináře je pes naprosto zdravý a stará žena žijící poblíž se o něj stará. Psovi se dostává hodně lásky, ale on stále očekává návrat svého milovaného majitele.