Tuto dívku vylákali do lesa s jasným cílem. Chtěli ji zde znásilnit. Plány jim však překazilo něco, na co v lese narazili. Kdyby jenom věděli, co se zde může objevit, k danému činu by se nikdy neodhodlali

Měla to být běžná procházka lesem dvou mladíků a jejich kamarádky. Alespoň to si myslela ona dívka, která s nimi vyrazila. Ve skutečnosti byl plán mladíků zcela jiný. Rozhodli se totiž, že dívku znásilní. I proto se rozhodli, že vyrazí do lesa, kde je nikdo neuvidí a kde je nikdo ani neuslyší. Kdyby však věděli, co vše se zde může stát, velmi rychle by si svůj čin rozmysleli. Nedivíme se.

Fotka odhalila tajemství

Ještě než se mladíci k činu odhodlali, dělali jako by nic. Se svou kamarádkou se běžně fotili. Vypadalo to, že se dobře baví. Jedna z fotografií však ukrývala poměrně zajímavé a netradiční tajemství. Stačilo se na ni podívat blíže a bylo jasné, že na dané fotografii není něco v pořádku. Že na dané fotografii nejsou jenom dva mladíci a jejich kamarádka, ale je zde také jedna velmi tajemná postava, která může budit obavy.

Když fotku viděli, začali mít strach

Začali si prohlížet fotografie a v tom to uviděli. Postavu, která je vzadu a která vypadá strašidelně. V tu chvíli se všichni tři rozhodli jednat. Museli se z lesa co nejdříve dostat. A tak se dali všichni tři na útek opět k nejbližší civilizaci. Díky tomu se dívka nestala obětí jejich zvráceného činu, který měli v plánu. Daná postava ji v podstatě ušetřila utrpení, které by jinak zcela jistě zažila.

Čtěte také: Octomilky, komáři a jiný hmyz zmizí. Stačí sklenička, papírové utěrky a vytvořte 50x silnější odpuzovač než ten z obchodu

Kdo byla tajemná postava?

To nikdo neví. Byl to náhodná kolemjdoucí, který se v lese také objevil a byl zachycený na fotce? Nebo se snad jednalo o někoho zlého, kdo hledal v lese svou další oběť? Mnoho lidí věří i na to, že to byl duch. Ten se v lese zjevil záměrně, aby dívce pomohl. Aby vystrašil oba její kamarády a tím je donutil k útěku. I to je jedna z teorií, která ukazuje na to, že každý z nás má ve svém okolí něco nadpřirozeného, co se může v pravou chvíli objevit.

Dávejte si velký pozor

Jaké z tohoto pravdivého příběhu plyne poučení? Že si máte dávat velký pozor na to, koho máte ve svém okolí, stejně jako byste si měli dávat pozor na to, že v hlubokém lese může číhat velké nebezpečí!