Tuto léčebnou metodu určitě neznáte. Budete šokovaní, jak skvěle funguje! Pomůže vám při rýmě, eliminuje nachlazení, detoxikuje tělo a zabíjí bakterie a viry. Co budete potřebovat? Jenom jednu jedinou věc!

Řada lidí se v poslední době stále více zajímá o možnosti přírodní léčby. Stále méně se nám chce cpát se léky a neustále stát frontu u lékaře. A rozhodně to není špatný postup, vždyť některé metody léčby zde existují již několik století. Dříve fungovaly, tak proč by nemohly působit i nyní? Tato metoda léčby, kterou vám dnes chceme představit, existuje již od 16. století. Mnoho lidí ji nezná, ale přitom působí skvěle! Zmiňme alespoň několik potíží, se kterými vám může pomoci:

  • Snižuje horečku a pomáhá při rýmě a nachlazení.
  • Detoxikuje tělo od škodlivých látek.
  • Ničí bakterie a viry.

Na jakém principu tedy tento postup funguje? A může to skutečně účinně působit? Tato starobylá metoda pracuje se znalostmi o lidském těle. V lidských chodidlech se nachází přes 7000 nervových zakončení. Jsou to specifické body, které jsou spojeny s ostatními tělesnými orgány a tělesnými partiemi jako například mozek, játra či srdce. Zejména východní medicíny s touto vědomostí dlouhodobě pracují a pomocí působení na tlakové body na chodidlech léčí i jiné problémy v těle.

Blahodárná cibule

Jak tedy postupovat, abyste si pomohli od výše zmíněných problémů? Bude vám stačit jen obyčejná cibule a kuchyňský igelitový obal. Cibuli jednoduše oloupejte a nakrájejte na proužky či plátky. Tato zelenina je obzvlášť prospěšná. Za své účinky vděčí cibule několika význačnými složkám, které se v ní nacházejí. Cibule je například bohatá na sirnaté sloučeniny, které mají silné protizánětlivé účinky. Cílem je přivést cibuli do kontaktu s pokožkou chodidel, aby tato blahodárná zelenina mohla působit na reflexní body a pomoci v boji s nemocemi. Její složky stimulují uvedená nervová zakončení, a tím přímo ovlivňují orgány, které k nim přísluší.

Čtěte také: Fantastická jahodová bublanina, která se doslova rozplývá na jazyku

Cibuli tedy přiložte k chodidlu ze spodní strany a pevně celé chodidlo omotejte kuchyňským igelitovým obalem. Zabráníte tak posunování nebo vypadávání kousků cibule a zároveň a spustíte proces, při kterém se cibule začne zahřívat teplem těla, a ještě více bude uvolňovat účinné látky. S takovýmto zábalem je nejlepší jít spát a nechat cibuli působit přes celou noc. Do rána cibule zničí v těle bakterie, viry a jiné patogeny. Navíc podpoří detoxikaci těla a zmírní příznaky chřipky nebo nachlazení. Kromě léčby nachlazení, mohou být cibulové zábaly použity i při oteklých lymfatických uzlinách, bolestech uší, růstu zoubků u dětí či na záněty močových cest.