Tuto léčebnou metodu určitě neznáte. Budete šokovaní, jak skvěle funguje! Pomůže vám při rýmě, eliminuje nachlazení, detoxikuje tělo a zabíjí bakterie a viry. Co budete potřebovat? Jenom jednu jedinou věc! -
Menu

Tuto léčebnou metodu určitě neznáte. Budete šokovaní, jak skvěle funguje! Pomůže vám při rýmě, eliminuje nachlazení, detoxikuje tělo a zabíjí bakterie a viry. Co budete potřebovat? Jenom jednu jedinou věc!

Řada lidí se v poslední době stále více zajímá o možnosti přírodní léčby. Stále méně se nám chce cpát se léky a neustále stát frontu u lékaře. A rozhodně to není špatný postup, vždyť některé metody léčby zde existují již několik století. Dříve fungovaly, tak proč by nemohly působit i nyní? Tato metoda léčby, kterou vám dnes chceme představit, existuje již od 16. století. Mnoho lidí ji nezná, ale přitom působí skvěle! Zmiňme alespoň několik potíží, se kterými vám může pomoci:

  • Snižuje horečku a pomáhá při rýmě a nachlazení.
  • Detoxikuje tělo od škodlivých látek.
  • Ničí bakterie a viry.

Na jakém principu tedy tento postup funguje? A může to skutečně účinně působit? Tato starobylá metoda pracuje se znalostmi o lidském těle. V lidských chodidlech se nachází přes 7000 nervových zakončení. Jsou to specifické body, které jsou spojeny s ostatními tělesnými orgány a tělesnými partiemi jako například mozek, játra či srdce. Zejména východní medicíny s touto vědomostí dlouhodobě pracují a pomocí působení na tlakové body na chodidlech léčí i jiné problémy v těle.

Blahodárná cibule

Jak tedy postupovat, abyste si pomohli od výše zmíněných problémů? Bude vám stačit jen obyčejná cibule a kuchyňský igelitový obal. Cibuli jednoduše oloupejte a nakrájejte na proužky či plátky. Tato zelenina je obzvlášť prospěšná. Za své účinky vděčí cibule několika význačnými složkám, které se v ní nacházejí. Cibule je například bohatá na sirnaté sloučeniny, které mají silné protizánětlivé účinky. Cílem je přivést cibuli do kontaktu s pokožkou chodidel, aby tato blahodárná zelenina mohla působit na reflexní body a pomoci v boji s nemocemi. Její složky stimulují uvedená nervová zakončení, a tím přímo ovlivňují orgány, které k nim přísluší.

Cibuli tedy přiložte k chodidlu ze spodní strany a pevně celé chodidlo omotejte kuchyňským igelitovým obalem. Zabráníte tak posunování nebo vypadávání kousků cibule a zároveň a spustíte proces, při kterém se cibule začne zahřívat teplem těla, a ještě více bude uvolňovat účinné látky. S takovýmto zábalem je nejlepší jít spát a nechat cibuli působit přes celou noc. Do rána cibule zničí v těle bakterie, viry a jiné patogeny. Navíc podpoří detoxikaci těla a zmírní příznaky chřipky nebo nachlazení. Kromě léčby nachlazení, mohou být cibulové zábaly použity i při oteklých lymfatických uzlinách, bolestech uší, růstu zoubků u dětí či na záněty močových cest.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Sledujte vaše rty, řeknou vám hodně o vašem zdraví. Zjistěte,…

Víte, že i vaše rty mohou hodně prozradit o vašem zdraví? Ať už jsou suché, popraskané, bolavé nebo oteklé –…
ZDRAVÍ

Když vás začne bolet právě takto břicho, buďte na pozoru.…

Ne vždy bolesti břicha znamenají jenom to, že jste něco špatného snědli. Velmi často mohou ukazovat také na to, že…
ZDRAVÍ

Vzhled a tvar vaší stolice vypoví hodně o vašem zdraví.…

O tomto tématu se běžně příliš nehovoří a mnohým z nás může být vůbec nekomfortní si o něm číst. Pravdou ale…
ZDRAVÍ

Tato malá dírka u ucha vás může pěkně vyděsit. Co…

Malé nenápadné dírky v místě, kde se spojuje tvář s ušní chrupavkou, si u druhého člověka téměř ani nevšimnete. Jenže…
ZDRAVÍ

Vaše krevní skupina ovlivňuje osobnost, váhu a další podstatné faktory.…

Znáte svou krevní skupinu? Mnoho lidí tuto důležitou informaci vůbec nezná. Přitom je to poměrně zásadní informace, která určuje řadu…
ZDRAVÍ

Muž porazil rakovinu plic pomocí kanabidiolu. Lékaři jsou v šoku…

Rakovina je v současné době jednou z nejčastějších příčin úmrtí na světě. Zároveň je bohužel jednou z nemocí, na kterou zatím nebyl objeven…