Tuto lekci se musíte naučit v srpnu podle svého znamení zvěrokruhu: Ihned si to raději přečtěte!

Léto je v plném proudu a s ním i prázdniny. Ty jsou však už ve své polovině a za pár dní přivítáme měsíc nový. Co vám přichystají hvězdy v srpnu? Poodhalte s námi předpověď na tento krásný letní měsíc a těšte se na nové zítřky!

Jaký bude srpen podle hvězd obecně?

Druhý prázdninový měsíc bude ve znamení tvořivosti. Ve společnosti se to bude zajímavými myšlenkami a nápady jen hemžit. Inspirace bude přicházet sama od sebe, nebudete tedy muset nic zvláštního dělat. Hvězdy také radí, aby lidé více přemýšleli během srpna nad svými rozhodnutími a před konečnými verdikty zvážili všechna pozitiva i negativa. Horlivost se totiž nebude vyplácet. Letní měsíce mohou svádět k bláhovému chování, avšak je dobré se mít na pozoru. Srpen roku 2020 nebude zrovna nahrávat riskantnímu chování a nezodpovědným činům. Ty zdaleka neodpustí, a tak se mohou vzápětí zvrhnout v něco, čeho byste mohli skutečně dlouho litovat. Proto je nasnadě být velice obezřetný.

Předpověď na srpen pro ohnivá znamení

Co čeká v srpnu znamení s hlavním elementem ohně?

  • Beran: jste zvyklí v životě hodně plánovat. Občas je ale dobré nechat věci plynout a nelpět tak na tom, co bude v budoucnosti. Měli byste se naučit žít v přítomném okamžiku. Jedině tak budete skutečně šťastní. Otevřete se novým příležitostem a ony k vám přijdou.
  • Lev: pokud si myslíte, že některé věci, nebo lidé, ke kterým máte určitý vztah, zůstanou ve vašem životě navždy, mýlíte se. Srpen nabídne nejen očistu šatníku, ale i vztahů. To, co má zůstat zůstane, a to co je pro vás nadbytečné a nepotřebné odejde navždy. Měli byste více naslouchat svých pocitům a intuici.
  • Střelec: v srpnu byste si měli ujasnit své cíle a také být upřímní sami k sobě. Je důležité si říct, co je opravdu realizovatelné a co ne. Zaměřte se na to nejdůležitější a zůstaňte nejlépe nohama na zemi.

Předpověď na srpen pro vodní znamení

Raky v srpnu čeká tak trochu sebeanalýza. Budou se totiž nacházet na počátku velkých životních změn. Nastane doba, kdy by se měli sami sebe zeptat, zda jsou na sebe hrdí a dokázali dosud vše, co chtěli. Pakliže situaci zhodnotí jako negativní, je potřeba učinit kroky k nápravě a změně. Nezralost a lehkomyslnost stranou, bojujte za to, co opravdu chcete. Štíři mají rádi svůj život pod kontrolou. Vše by mělo mít svůj řád a místo. Tohle chování ale může být nebývale vyčerpávající. Je na čase více relaxovat a nechat vše plynout. Ve správný čas přijde moment, kdy vám hvězdy naznačí, co je potřeba změnit a kudy se vydat. Ryby se budou muset během srpna vrátit ke své podstatě. Dlouhou dobu jste totiž žili tak trochu mimo realitu a vznášeli se na růžovém obláčku. Je na čase postavit se čelem tváří v tvář realitě a jasné definovat své potřeby, přání a cíle. Jedině tak můžete docílit šťastného života.

Předpověď na srpen pro zemská znamení

A jaké vyhlídky mají na srpen znamení zemská, tj. Býk, Panna a Kozoroh?

  • Býk: poslední měsíce jste měli tendence se tak trochu přetvařovat. Navenek jste se projevovali jako šťastní lidé, avšak ve svém nitru jste to tak necítili. Mozek jste možná oklamali, ale srdce nikoliv. Měli byste se naučit ventilovat své skutečné pocity. To, co vás učiní šťastnými nebudou peníze, sláva, ani vzhled, ale pouze uvědomění si, co krásného se skrývá ve vaší duši.
  • Panna: poměrně dlouhou dobu se k něčemu odhodláváte, ale zatím jste tak neučinili. Srpen je tím správným měsícem pro realizaci vašich cílů, snů a přání. Věřte si a oprostěte se od všech pohybnosti. Tímto způsobem k vám přijde to, po čem toužíte.
  • Kozoroh: srpen bude měsícem uvědomování si reality. Nechtěli jste si snad připustit nefunkční vztah, nebo nevhodnost vašeho nynějšího zaměstnání? Pak je na čase si to vše přiznat a udělat vše tak, abyste byli konečně spokojení.

Předpověď na srpen pro vzdušná znamení

A co čeká Blížence, Váhy a Vodnáře? Blíženci jsou lidé velmi společenští, rádi udržují a vytváření vztahy s ostatními lidmi. Občas mají ale tendenci zapomínat sami na sebe. To bude potřeba v srpnu změnit. Blíženci by se měli zkrátka zaměřit konečně na svou osobu a dopřát si relaxaci, či jiné životní radosti, které je učiní šťastnými. Nikdo jiný to totiž za ně neudělá. Je důležité mít se rád a pečovat o sebe. Váhy čeká velmi příjemný měsíc, kdy se v jejich životě změní k lepšímu snad všechno. Sklidí vše, co dříve zaseli. Stranou půjde i povrchnost. Na věci začnou nahlížet opravdově a v životě si udělají pořádek, aby se cítili harmonicky a dobře. Pro Vodnáře bude srpen měsícem životních výzev a mnoha změn. Ty ovlivní jak práci, tak i vztahy a jejich osobní rozvoj. Naskytne se jim příležitost na události v životě pohlížet kreativněji než doposud.