Tuto směs byste neměli konzumovat více než 4 dny! Během této doby Vám však pomůže zhubnout 4 kg a 16 cm v pase!

Víte, co je nejoblíbenější téma mezi všemi ženami na světě? No, to je snadné! Jak rychle zhubnout a zůstat ve formě! Všichni víme, že existují milióny dietních plánů a metod na snížení hmotnosti online a všichni slibují, že můžete rychle zhubnout, zhubnout za pouhý týden atd. Často byste si ale měli být vědomi faktu, že s těmito dietními plány svou váhu možná ztratíte, ale pravděpodobně bude za pár dní zpět.

Když chcete tedy zhubnout, nejdůležitější je správně jíst (zdravé jídlo), vyvíjet fyzickou činnost a každý den pít tento zázračný a úžasný nápoj!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Poznámka! Tento domácí nápoj je velmi jednoduchý a snadno vyrobitelný. Stačí jen dodržet pár jednoduchých pokynů.

Co budete potřebovat?

  • 8 sklenic vody
  • 1 PL nastrouhaného kořene zázvoru
  • 1 středně velkou okurku, oloupanou a nakrájenou na plátky
  • 1 středně velký citrón nakrájený na plátky
  • 12 čerstvých listů máty a 1 ČL sušené máty

Jak na to?

  1. Nejprve si smíchejte všechny ingredience ve velké misce a přes noc je nechte odstát. Nejlepší bude, když umístíte misku na noc do ledničky.
  2. Následující den vypijte cca 4-5 sklenic této tekutiny.
  3. Již po prvních 2 hodinách budete mít pocit, že jste zhubli prvního 0,5 kg.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Odborníci na výživu tvrdí, že pravidelnou konzumací tohoto nápoje a mírnou fyzickou aktivitou se jednoduše zbavíte břišního tuku. Lidé, kteří konzumují tento nápoj pravidelně říkají, že výsledky, kterých dosáhli, jsou víc než fantastické.

Konzumujte tento nápoj po dobu 4 dnů a poté proveďte 1 týdenní přestávku!

Jak jsme říkali, chcete-li dosáhnout těch nejlepších výsledků, měli byste být také fyzicky aktivní. Tento nápoj zrychluje proces hubnutí, a pomůže Vám tak ztratit větší váhu. Fyzická aktivita zas obnoví stabilitu svalů a pokožky.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!