David Hampl
23 ledna, 2020

To že máte velké břicho obvykle znamená, že chcete začít hubnout. Jak ale začít? Zapomeňte na různé univerzální rady a postavte se k zrcadlu. Zde se podívejte na to, jaký tvar vaše břicho má. Díky tomu zjistíte, proč ho vůbec máte, a hlavně zjistíte také to, jak ho jednoduše shodit. Které je to vaše?

Bříško po porodu

Název dostalo právě proto, že se často tvoří těm ženám, které nedávno porodily. Není to ale vždy nutnost. Může prostě vzniknout jenom tak. Hlavním důvodem je zde to, že tuto partii vůbec necvičíte, a tak doslova dlouhodobě kyne. Pokud se chcete daného břicha zbavit, není nic jednoduššího než začít cvičit. Každý den posilujte právě břišní svaly.

Bříško vzniklé stresem

Pokud máte velké psychické problémy, kam se řadí nervozita, stres, ale i častá vypětí, podepisuje se to na faktu, že můžete tloustnout. A toto konkrétní břicho je toho důkazem. Jako první je třeba přestat tloustnout. Proto se snažte vyčistit si hlavu. A jak se dané tukové zásoby zbavit? Když se nebudete stresovat, bude břicho mizet samo. Když k tomu přidáte i lepší jídlo a trochu pohybu, půjde to lépe.

Bříško vzniklé hormonálními problémy

Může s ním souviset těhotenství, můžete být v přechodu, stejně jako může dojít k tomu, že hormony vašeho těla nejsou vylučovány správně. Ideální je jako první navštívit lékaře a zahájit potřebnou léčbu. Když jste hormonálně v rovnováze, už se můžete zaměřit na hubnutí. Ideální je začít jíst zdravě. Tím půjdou tuky dolů a díky vitamínům i minerálům zajistíte, že vaše hormony budou v normálu.

Bříško pivní

Pokud si dopřáváte pivo ve větším množství, opravdu se to může podepsat na tom, že vznikne takzvané pivní břicho. První pomoc je jasná – přestat s pivem. Když už alkohol, tak trochu bílého vína. A jak se břicha snadno zbavit? Zde pomůže úprava stravy. A mnohdy není ani nutná. Když vysadíte pivo, klesne i příjem kalorií a vaše postava se začne opět vracet do normálu.

Sdílejte článek