Tvar břicha o vás prozradí, proč přibíráte a nemůžete se zbavit nadváhy -
Menu

Tvar břicha o vás prozradí, proč přibíráte a nemůžete se zbavit nadváhy

To že máte velké břicho obvykle znamená, že chcete začít hubnout. Jak ale začít? Zapomeňte na různé univerzální rady a postavte se k zrcadlu. Zde se podívejte na to, jaký tvar vaše břicho má. Díky tomu zjistíte, proč ho vůbec máte, a hlavně zjistíte také to, jak ho jednoduše shodit. Které je to vaše?

Bříško po porodu

Název dostalo právě proto, že se často tvoří těm ženám, které nedávno porodily. Není to ale vždy nutnost. Může prostě vzniknout jenom tak. Hlavním důvodem je zde to, že tuto partii vůbec necvičíte, a tak doslova dlouhodobě kyne. Pokud se chcete daného břicha zbavit, není nic jednoduššího než začít cvičit. Každý den posilujte právě břišní svaly.

Bříško vzniklé stresem

Pokud máte velké psychické problémy, kam se řadí nervozita, stres, ale i častá vypětí, podepisuje se to na faktu, že můžete tloustnout. A toto konkrétní břicho je toho důkazem. Jako první je třeba přestat tloustnout. Proto se snažte vyčistit si hlavu. A jak se dané tukové zásoby zbavit? Když se nebudete stresovat, bude břicho mizet samo. Když k tomu přidáte i lepší jídlo a trochu pohybu, půjde to lépe.

Bříško vzniklé hormonálními problémy

Může s ním souviset těhotenství, můžete být v přechodu, stejně jako může dojít k tomu, že hormony vašeho těla nejsou vylučovány správně. Ideální je jako první navštívit lékaře a zahájit potřebnou léčbu. Když jste hormonálně v rovnováze, už se můžete zaměřit na hubnutí. Ideální je začít jíst zdravě. Tím půjdou tuky dolů a díky vitamínům i minerálům zajistíte, že vaše hormony budou v normálu.

Bříško pivní

Pokud si dopřáváte pivo ve větším množství, opravdu se to může podepsat na tom, že vznikne takzvané pivní břicho. První pomoc je jasná – přestat s pivem. Když už alkohol, tak trochu bílého vína. A jak se břicha snadno zbavit? Zde pomůže úprava stravy. A mnohdy není ani nutná. Když vysadíte pivo, klesne i příjem kalorií a vaše postava se začne opět vracet do normálu.

Tisk
Nezařazené

Zatímco rodiče byli na dovolené, děti změnily jejich byt k…

Dovolená je doba, na kterou se těší snad každý. Celý rok tvrdě pracuje, takže má nárok si na těch pár…
Nezařazené

DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co…

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To,…
Nezařazené

Sešívačka má skrytou funkci, o které ví jen 9% z…

Pracujete v kanceláři? Máte stůl vybavený mnoha kancelářskými pomůckami? Patří mezi ně klasická sešívačka na papíry a jiné dokumenty? Pokud ano,…
Nezařazené

Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou.…

Chtěli byste vyzkoušet nějaký nový recept, ale už vůbec nevíte, kde ho máte hledat? Kuchařských knih, pořadů, seriálů atd. je…
Nezařazené

ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte…

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu…
Nezařazené

Pár koupil opuštěnou stodolu a během 2 měsíců ji proměnil…

Jste mladí a rádi byste bydleli v krásném domě s velkou zahradou? Máte spoustu plánů, jak byste si dům vybavili a co…