Týdenní horoskop 20. – 26. dubna: Bude to velmi těžký týden v životě pro každého!

Věříte horoskopům a zajímá vás astrologie a podobné hvězdné záležitosti? Chcete vědět, co vás čeká? Pokud ano, pak jste na správném místě, ale dopředu vás varujeme, všechna znamení čeká velmi náročný týden. Někoho méně a někoho více, to záleží na konkrétním znamení, nicméně připravenost se hodí pro každého. Najděte si svoje znamení a přečtěte si to základní, co můžete očekávat. Možná se vám bude žít lépe a oddechnete si, neboť budete vědět, co čekat.

Příjemný začátek týdne

Velmi zvídavý Merkur se v pondělí spojí s krásnou Venuší, což nám pomůže s vyjádřením pocitů. Úterní Slunce se dostane do znamení Berana, čímž se ohlásí jaro. Během nadcházejících týdnů se začne jaro projevovat všemi směry. Začnou rašit pupeny, listy se začnou růst a budeme se cítit mnohem více naplnění energií. Od čtvrtka přichází však varování, protože většinu z nás může potkat nedorozumění nebo další neshody atd.

Beran, býk a blíženci

Berani mohou sdělit své pocity, protože budou mít příležitost k důležitém rozhovoru. Můžete diskutovat o problémech a můžete získat skvělé rady. Během tohoto týdne uděláte obrovské změny ve vašich osobních plánech.

Čtěte také: Pěstujete orchideje? Máme pro vás báječný způsob, jak je snadno rozmnožit. Je to tak jednoduché, že daný postup zvládne každý. A výsledek? Tolik krásných orchidejí, kolik jenom budete chtít mít

Býka čeká týden plný duchovního vývoje. Může zažít dávku osvícení a jeho cesta se může projasnit. Má možnost dávat najevo své emoce, které drží pod povrchem. Bude skvělá příležitost, jak se vším jít ven a projevit se.

Blížence čeká velmi vydařený týden z hlediska společenského života. Venuše s Marsem zajistí, aby nadcházející dny byly plné zábavy a příjemných událostí. V každém případě to bude vhodná doba na konání opravdu důležitých změn ve vašem životě.

Rak, lev a panna

Raci budou chtít v tento týden udělat na někoho dojem a mají k tomu opravdu dobře našlápnuto. Tento týden bude ideální příležitost okouzlit váš idol a dosáhnout tak pokroku ve vašem životě i vztazích. Talent a jiskra budou s vámi.

Lev by se měl připravit na dobrodružství, protože nadcházející týden ho bude naprosto přeplněný. Lev by měl ovšem naslouchat svému srdci a následovat jeho rady. Snažte se všechno brát s rezervou a zábavou, protože ne vždy se vám vše může podařit.

Panna chce vylepšit své vztahy a začne je více zkoumat. Je na to ideální doba, protože právě v tomto týdnu má panna ideální příležitost vyřešit všechny vztahové problémy. Před obchodními a finančními záležitostmi buďte ovšem ve střehu.

Váhy, štír a střelec

Váhy mají ideální týden na to, aby urovnali problémy ve vztazích a ve své rodině. Hledejte kompromisy a různá řešení problémů, je na to skvělá doba. Urovnejte maximum vztahů. Každá situace nebo problém, do kterého se pustíte, bude pravděpodobně úspěšná.

Štír pozná příležitosti, které na něj číhají, ale musí komunikovat s trochou odvahy. Ideální doba začít dělat věci, které vás baví a zajímají, například vyrazit sportovat.

Střelce čeká mnoho příležitostí na trávení volného času. Najde nový koníček nebo zalíbení pro nějakou aktivitu. Začne-li s tím experimentovat, může mu to přinést úžasné zážitky.

Kozoroh, vodnář a ryba

Kozoroh se bude tento týden angažovat hlavně v domácnosti a outdoorových aktivitách. Při renovacích a rekonstrukcích se budete cítit skvěle. Vše se vám bude dařit a možná najdete i nový koníček.

Na vodnáře čekají vzrušující rozhovory, které budou východiskem pro nová dobrodružství. Vše, na co si vzpomenete, se může v tomto týdnu stát skutečností. Nebojte se proto pustit se do řešení nových věcí, do kterých byste si normálně netroufli.

Rybám bude tento týden svědčit konverzace a jejich magická síla přesvědčí každého. Možná budou mít příležitost ušetřit i velké peníze, je ovšem nutné být pozorný. Investice jsou v tomto týdnu přímo lákavé.