Týraný pes získal druhou šanci na šťastný život! Podívejte se na dojemný příběh

Krásnou fenku týrala neskutečně zlá rodina! V tomto příběhu zjistíte, jak fence ubližovali a kdo ji nakonec zachránil. Příběh se šťastným koncem není však ve všech případech samozřejmostí.

Týrání psů je velkým tématem po celém světě. Každý milovník těchto čtyřnohých miláčků nedokáže pochopit, jak se někdo může dopustit takového násilí na psech. Jedním z případů je i fenka z dnešního příběhu, které nakonec musela pomoci jiná rodina.

Fena byla dlouhé dny vězněná a uvázaná v kleci

Příběhy dlouhodobého týrání psů bohužel čteme každou chvíli na internetu i v novinách. Tento příběh má naštěstí šťastný konec. Fenka byla u tyranů vězněná a uvázaná v malé kleci, bez možnosti výběhu a přirozeného pohybu. To však není vše. V kleci navíc neměla žádné jídlo ani pití. Bez pomoci by zřejmě brzy zemřela.

Čtěte také: Roman Šebrle nedávno objevil novou lásku: Jeho srdce ukořistila kolegyně z TV Prima!

Naštěstí se při procházkách kolem domu fenky všimlo mnoho sousedů. Ti nahlásili týrání psa organizaci pro dobré životní podmínky zvířat. Fenka Melani byla převezena do útulku, kde se o ni postaral tým veterinářů. Melani se po uzdravení brzy jistě dostane do nové rodiny, kde konečně zažije pocit lásky a štěstí.

Další příběh týraných psů pochází z New Yorku

Lauren chvíli před Vánoci našla na sociální síti fotografie dvou opuštěných psů. Autor příspěvku je našel na přivázané na ulici a nevěděl co s nimi má dělat. Jelikož je Lauren dobrovolnicí v organizaci na ochranu zvířat, rozhodla se změnit své vánoční plány a vydala se do New Yorku, aby psy vyzvedla a zachránila.

Z psů byl již z dálky cítit šílený zápach a po prvním vyšetření u zvěrolékaře byla zjištěná rozsáhlá kožní infekce. Díky této infekci byl jeden z psů téměř bez srsti a měl bolestivé a svědivé vyrážky po celém těle.

Kvůli této infekci musela být zahájena nákladná a složitá léčba pomocí antibiotik, terapeutických lázní a kokosového oleje. Léčba byla zdlouhavá a náročná nejen pro psa, ale také pro tým organizace a veterinářů.

Oba psi přežili, zvládli léčbu kožní infekce a zůstali se svou zachránkyní Lauren. Ta si je velmi zamilovala během dlouhé léčby.

Ne vždy se podaří každého týraného psa vyléčit po fyzické i duševní stránce. Tyto dva příběhy sice mají šťastný konec, je ale třeba se stále dívat kolem sebe. Nikdy totiž nevíte, na které zahradě sousedů uslyšíte či uvidíte týraného psa zavřeného v kleci bez lásky, vody a jídla. Jen díky včasné identifikaci problému a zavolání pomoci může každý pes získat krásný domov plný lásky a zdraví. Přesně tak by totiž měl vypadat naprosto každý psí život.