Tyto karty nejsou hazard! Když si jednu z nabízených vyberete, rozhodně neprohrajete! Naopak vyhrajete, jelikož se dozvíte mnoho zajímavých věcí o sobě samém. Zjistěte, co je ve vašem nitru!

Lidé odedávna toužili po tom vědět, co je čeká. Tato touha po tom odhalit svou budoucnost je stejná i ve dvacátém prvním století, a to je také jedním z důvodů, proč jsou i v dnešní moderní době tak populární nejrůznější horoskopy, věštby a výklady z karet. Karty obecně jsou jednou z nejčastěji používaných pomůcek k odkrývání naší budoucnosti. Prostřednictvím karet ale můžeme zjistit i další informace, například o naší osobnosti.

Karty a jejich kouzelná moc

Karty se po staletí používají nejen k nejrůznějším karetním hrám, ale také k věštění. Do Evropy se karty nejpravděpodobněji dostaly na začátku středověku prostřednictvím Saracénů. Většina z vás asi zná tarot či cikánské karty, ale dají se používat i další typy karet. My vám dnes přinášíme jeden příklad, kdy prostřednictvím jedné tarotové karty můžete zjistit něco víc o vaší osobnosti. Nevěříte? Zkuste to. Podívejte se na tři karty na obrázku a vyberte si tu, která se vám z nějakého důvodu nejvíce líbí. Nad odpovědí nepřemýšlejte nikterak dlouho, řiďte se především svým instinktem. Karta, kterou jste si vybrali, vám poodhalí něco víc o vás samých.

Karta číslo 1

Pokud jste sáhli po první kartě, jste klidní a vyrovnaní lidé. Vaše vnitřní naladění je spíše introvertní, důvěřujete především sami sobě, na lidi kolem sebe někdy působíte až příliš uzavřeným dojmem. Zároveň jste ale pro druhé skvělým přítelem, na kterého se mohou vždy spolehnout a kterému mohou za všech okolností důvěřovat. Jste na sebe velmi nároční a neustále toužíte po sebezdokonalení.

Karta číslo 2

Druhá karta, stejně jako první, připomíná svým vzorem květinu, pokud jste ji zvolili, jste aktivní, dynamický typ člověka. Toužíte po dobrodružství a někdy jste v souvislosti s tím až příliš horkokrevní a impulzivní. Lidé vás mají rádi pro vaši přátelskou povahu a ochotu pomoci, když to potřebují.

Karta číslo 3

Pokud vás nejvíce zaujala třetí karta, tak ta naznačuje, že jste skromný a zároveň nezávislý člověk. Základním symbolem této karty je strom, který v sobě ukrývá také dvě stránky vaší osobnosti, již zmíněnou nezávislost, kdy stejně jako větve stromu potřebujete mít ve svém životě dostatek volného prostotu, abyste mohli volně dýchat. Ale zároveň, stejně jako strom, máte své pevné kořeny, díky kterým víte, kam patříte, ale zároveň vám někdy trošku znesnadňují adaptaci na náhlé změny, které se ve vašem životě objeví.