Tyto signály znamenají, že s vámi anděl strážný touží navázat kontakt a vy byste se tomu neměli bránit.

Věříte na Boha nebo na anděla strážného? Spousta modliteb obsahuje zprávy o andělíčcích strážníčcích. I přesto, že mnoho lidí na to nevěří, stále existuje velké procento lidí, kteří na svého andělíčka strážníčka nedají dopustit. Ať už na to věříte nebo nevěříte, jedno je jisté, pokud zažijte některý z těchto signálů, měli byste zpozornět. Za signály totiž může stát právě váš anděl strážný, který se s vámi chce spojit. Třeba vám chce podat pomocnou ruku, upozornit vás na něco důležitého nebo vás chce jen utěšit. Anděl strážný má spoustu schopností, které by nám mohli být prospěšné. Jak ale poznat, že anděl s námi chce mluvit? Takto.

Ptačí pero nebo husí kůže

Prvním ze signálů, že s vámi chce mluvit anděl strážný, je obyčejné ptačí pero. Pokud někde objevíte ptačí pero, může to být znamení. Samozřejmě to může mít jednoduché a logické vysvětlení přítomností ptáků. V každém případě je dobré zpozornět.

Znáte pocit mravenčení nebo husí kůže? Pokud dostanete husí kůži v naprosto běžné situaci, ve které byste ji normálně nedostali, pak se může jednat o signál anděla. Chce se s vámi spojit a dát vám energii.

Čtěte také: Neuvěříte, co tato slepice snáší. Vejce ukrývá velké překvapení. Dlouho lidem nikdo nevěřil, že mají tak zvláštní slepice. Proto se rozhodli vajíčko, a hlavně jeho obsah ukázat světu. Budete koukat!

Zvonění a blikání

Dalším znamením může být náhlé hučení nebo zvonění v uších. Jistě tyto pocity znáte a někteří je zažíváte možná běžně. Pokud se vám to stane příště, zastavte se na chvíli a zaposlouchejte se do svého nitra. Anděl vám říká, abyste více poslouchali hlas svého srdce.

Začnou-li vám před očima blikat světýlka nebo běhat mžitky, pak s vámi chce mluvit váš anděl strážný. Měli byste zpozornět, protože vám říkají, že se kolem vás pohybují éterické nebo astrální bytosti.

Sladká vůně

Pokud pocítíte náhlý silný zápach a nebudete moci přijít na to, odkud přichází, pak se ve vaší blízkosti mohou vyskytovat vaši nebeští pomocníci. Stejně tak můžete pocítit sladkou vůni parfému nebo letních květin. Pokud se vám v ústech vytvoří sladká chuť, pak anděl s vámi chce určitě mluvit. Zastavte se tedy na chvíli a poslouchejte své srdce.