Tyto věci by žádná sebevědomá žena dělat neměla

Pokud není přehnané, je sebevědomí velmi důležité a každý člověk by ho měl mít. Bohužel jsou lidé, kteří si myslí, že ho mají, ale podle jejich chování je opak pravdou. A to se týká jak mužů, tak pochopitelně i žen. My se podíváme na to, co by ty sebevědomé rozhodně dělat neměly.

Pochybnosti

Sebevědomá žena o sobě rozhodně nepochybuje. To co udělala, mělo určitě svůj význam, stejně jako svůj důvod. Než se rozhodla, měla dost času na přemýšlení a tento krok byl jistě nejlepším možným. Pochybnosti proto nejsou na místě.

Zbytečné plkání

Sebevědomé ženy nemají důvod ztrácet čas zbytečným plkáním o ničem. Diskuze by měla mít určitou úroveň a určité téma. Jakékoliv mluvení naprázdno, nebo dokonce šíření drbů a nepravd je něco, co sebevědomé osoby nedělají.

Čtěte také: Žena (96) darovala dům sousedovi – to, co v něm našel, je ohromující

Vzory

Mít vzor je správné, ale pokud máme sebevědomí, nechceme být nutně jako někdo jiný. Ano, je vhodné mít inspiraci, ale zároveň není úplně ideální stát se kopií někoho jiného. Kdo je sebevědomý, ten hledá vždy svou vlastní, individuální cestu.

Kompromisy

Sebevědomá žena je zkrátka nedělá. A je jedno, čeho by se měl daný kompromis týkat. Je to čas na sebe samotnou, na svou krásu, na stravování, nebo na koníčky? Vše je v životě důležité a na vše bychom měli mít svůj čas. Proto je třeba si vyčlenit dostatek minut na vše, co chceme a máme rádi.

Tlumočení

Sebevědomá žena nepapouškuje to, co někdy slyší. Ano, vyslechne si názory, ale udělá si svůj obrázek a svůj závěr. Pokud s někým mluví, netlumočí, co někde slyšela, ale vždy řekne svůj vlastní názor a pohled na danou věc.

Stres

Sebevědomá žena by neměla být ve stresu. Čas od času se sice může dostat do komplikované situace, ale měla by z ní umět dokonale vybruslit. Dlouhodobý stres u sebevědomých osob rozhodně není nic běžného. I proto, že umí mnoho věcí řešit a plánovat tak, aby k daným stresovým situacím vůbec nedocházelo.

Naříkání

Mnoho žen si stále na něco stěžuje, vše jim vadí a mnohdy jsou schopny stále dokola naříkat. Sebevědomé ženy toto nedělají. A platí to pochopitelně i o mužích. Kdo má sebevědomí, ten si je vědom toho, že vše je v jeho rukou. A pokud si stěžuje, tak vlastně jen sám na sebe.