David Hampl
26 června, 2019

Naši čtyřnozí mazlíčkové s námi občas dokáží pěkně zamávat, nicméně bychom je určitě nikdy nechtěli vyměnit, že ano? Podobný scénář se odehrál také v rodinném domku Brendy a Darrella, kteří společně „vychovávali“ psí slečinku Ginger, která sice občas zlobila, ale na druhou stranu byla velice milá, hravá, a srdečná. Zkrátka taková, jakou bychom si všichni přáli mít na své zahradě. Šok pro manželský pár ovšem přišel ve chvíli, kdy bez jakékoli stopy zmizela a dlouhých pět dní nebyla k nalezení. Vše nakonec dopadlo dobře, ale stačilo ještě pár dní a s fenkou byl ámen! Kde musela po celou dobu pátrání trávit nekonečné hodiny? To vám vysvětlíme v následujících řádcích, takže rozhodně pokračujte ve čtení!

Ztráta milované Ginger manžely otřásla

Manželé Brenda a Darrell se jednoho dne rozhodl podniknout společnou cestu za relaxací do blízkého města a fenku, která již byla v dospělém věku, nechali doma samotnou. Sice pro ně bylo loučení skutečné mučení, ale nakonec odjet přeci je zvládli. Ostatně jí nechali dostatek jídla i vody, takže se nebylo prakticky čeho bát. To se ovšem hluboce mýlili! Když se po pár dnech dovolené vrátili zpátky do domu, zjistili, že je zcela prázdný a po Ginger ani vidu, ani slechu. Prolezli každý kout domova a dívali se po zahradě, ptali se sousedů a chodili po okolí, všechno ovšem bylo marné. Po Ginger jakoby se slehla zem.

Manželé každým dnem procházeli znovu a znovu stejná místa, pátrání se zdálo nekonečné a pomalu již začali ztrácet naději, že svou milovanou fenku ještě někdy spatří. O pět dní později se za manžely vydal jejich soused, který prý zaslechl podivné zvuky vycházející od řeky. Všichni tři se proto vydali po stopě těchto divných zvuků. Po detailním pátrání kolem říčního toku Ginger nakonec skutečně našli!

Proč o sobě pejsek nedal vědět?

Ačkoli byli manželé z nalezení Ginger opravdu nadšení, vrtalo jim hlavou, proč se na jejich opakované volání ani jednou neozvala. Odpovědi se jim ovšem dostalo hned posléze. Pejsek byl totiž uvězněný v nánosu bahna, které mu nedovolovalo projevit jakoukoli hlásku. Nedokázala se ani pohnout a proto musel Darrell začít okamžitě jednat. Pomocí speciálních popruhů se k Ginger přiblížil a zjistil, že utrpěla značná poranění způsobená pádem a dokonce má také zlomenou jednu nohu. Zlomenina byla skutečně ošklivá, jelikož fence nedovolovala provést ani jeden jediný krok.

Jelikož bylo tahání z bahna pro Darrella až příliš náročné, na pomoc si zavolal přítele Johna, vychovatele psů. Ten mu s pomocí zmíněných speciálních popruhů pomohl dostat Ginger nahoru a posléze mu s ní pomohl k veterináři, kde bylo potřeba zkontrolovat vážnost všech zranění. Nakonec se fenka ze všeho vzpamatovala a dnes již stejně jako dřív celá svým majitelům radost.

Sdílejte článek