David Hampl
11 února, 2019

Je velice nepříjemné, když se vám ucpe odpad. Zvláště pokud se tak stane například o víkendu či o svátcích, kdy se žádnému instalatérovi nechce nikam jet, přesto vy potřebujete pomoci aktuálně a hned. Máme pro vás skvělou radu, díky které není nutné již kvůli takové maličkosti volat odborníka – naučíme vás, jak si s ucpaným potrubím díky snadnému triku poradit.

Běžný problém v domácnosti

Každý, kdo obývá byt či dům, ve kterém se ještě nachází starší potrubí, odpadní trubky a topné systémy z minulých dob, jistě tento problém sám už poznal. Stejný příběh prožívala i jedna starší paní, jež si s účinným čištěním příliš nevěděla rady a tak její bydlení doprovázel stále velice nepříjemný zápach. Ale jelikož preferovala spíše život na venkově, pronajala dočasně byt za málo peněz několika studentům. Když se do něj potom nastěhovala zpátky, nevěřila svým očím – respektive čichovým buňkám. Zápach byl pryč a trubky již nebyly vůbec ucpané. Chcete vědět, jak se to studentům povedlo?

Jednoduché čištění díky věcem, které máte doma

Pokud chceme odstranit nepříjemný zápach a uvolnit všechny odpadní trubky, nepotřebujeme žádné drahé čističe. Vše, co nám pomůže, máme již doma nebo to můžeme velice levně koupit v každém obchodě. Receptem totiž není nic jiného, než bílý destilovaný ocet a klasická jedlá soda, kterou používáme pravidelně ve formě kypřícího prášku do pečiva nebo šumícího prášku do nápojů; může se hodit i pro neutralizaci žaludečních kyselin. Navíc budeme potřebovat ještě horkou vodu a kus starého hadru nebo látky.

A jdeme na věc

Pokračování článku na další stránce
Sdílejte článek